Şimdi Ara

i7 3770k İçin Sistem Yükseltme Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
209
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Belirtmiş olduğum işlemci için sistemime ekran kartı, ram ve monitör almak istiyorum.Halihazırda 8 GB RAM . Ekran kartı konusunda 1050 Ti düşünmekteyim fakat önerilere açığım. RAM'ler dahil bütçem 2200 civarı. PUBG, WoW, Hearthstone, GTA 5 tarzı oyunlar oynuyorum. 27 inc monitör istiyorum. Bu arada 600 W PSU var. Fakat sistemimde bulunan Ram modelinden hiçbir yerde yok. 8x2 ram almakta bütçemi ciddi anlamda sarsıcak. Cl 9-9-9-27 1.65v değerleri var. Ben bunlara uyumlu 4x2 ram nereden bulabilirim? Ram modelim Kingston KHX1600C9D3/4G.

Yardım ve önerileriniz için çok teşekkür ederim.

• 1080p 21 inch monıtorunuz varsa tekrar bır full hd monıtor ıcın 1k para vermeye degmez. en iyisi gtx 1060 ve ram alın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pweck5

1080p 21 inch monıtorunuz varsa tekrar bır full hd monıtor ıcın 1k para vermeye degmez. en iyisi gtx 1060 ve ram alın

Teşekkür ederim fakat monitörümü büyütmek istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: toxitishere

quote:

Orijinalden alıntı: Pweck5

1080p 21 inch monıtorunuz varsa tekrar bır full hd monıtor ıcın 1k para vermeye degmez. en iyisi gtx 1060 ve ram alın

Teşekkür ederim fakat monitörümü büyütmek istiyorum.

Siz bilirsiniz açıkcası ama son düşüncelerimi söylemek isterim. Ben internet kafede 27 inch 144 hz monıtörde oynamıştım ve çok büyük gelmişti. Hikayeli oyunlarda gayet keyifli ama rekabetçi oyunlarda bir dezavantaj bence. Ayrıca şimdi 700-800 tlye 1080p monitör almaktansa daha iyi bir ekran kartı alip monitörünüzü sonra 24inch 144hzye yenilemek daha mantıklı(1200 civarına bulunabiliyor).

• Acaba monitör işini geleceğe erteleyip 16 GB RAM ve 1060 6GB ekran kartı alsam daha mı doğru olur diye düşünmeye başladım. Ama sanırım miningden ötürü piyasada ekran kartı kalmamış veya fiyatlar çok şişmiş. Gelecekte çokta fazla uğraşmıyacağım şekilde sistemi yükseltmek istiyorum. Bu arada 1080p monitör kullanıyorum fakat ileride 2k ya çıkarma düşüncem var.
    Yardım ederseniz çok sevinirim.
    Teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.