Şimdi Ara

İkinci Hard Disk'e Ulaşamıyorum..!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ben PC'imi Maxtor iLe sector4Lerini sıfırLadıktan sonra, Recovry yaptım... Benim PC'de iki ayrı HDD var. ikisi de 80 Gb. Sistem çok güzeL çaLışıyor şu an, fakat bir eksikLe...

Sorunum şu: Sistem diğer HDD'yi görmüyor şu an. BIOS'tan baktığımda ikisi de bağLı gözüküyor... Ama, giğer HDD'ye ulaşabıyorum şu an...

Bu sorunu nasıL aşabiLirim ? Yardımcı oLursunız sevinirim...

TeşekkürLer,
    iLker GoLer |

• HDD'lerin arkasındaki jumperları kontrol et,biri master digeri slave konumunda olmalı,eger ikiside aynıysa birini gorur digerini gormezsin
  • Benim PC LapTop, yani içini hiç açmadım....

Bazı programLarLa oLması Lazım b işin ama ne oLduğunu ve nasıL yapıLdığını çıkaramıyorum şimdi....
  • partition magic diye bir program var onunla bu sorununu cozebilirsin ancak full olarak kurman gerekli bunun icinde artık internette arastıracaksın
  • Merhaba;

Dediğiniz gibi; Partition Magic FuLL versiyonunu biLgisayarıma yükLedim... YaLnız bir sorunum var...
    Partition Magic her iki HDD'iyi de görüyor... Birinci HDD'de sorun yok zaten... Ikinci HDD'de ayrıLmamış oLarak gözüküyor.. Yani ne FAT, ne FAT32 ya da NTFS oLarak değiL...

BöLüm oLuştur dediğimde, MantıksaL oLarak yaratıyorum ve dosyaLama sistemini de NTFS oLarak seçiyorum sonra, Tamam'a tıkLadığımda şöyLe bir hata veriyor : Assertion Failed : FALSE, file ..\Debug.cpp , line 1131

ne yapmam gerekiyor ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.