Şimdi Ara

İkinci Öğretim Kyk Yurdu Sorunları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
1
Favori
1.898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler hayatımda ilk defa yurtta kalıyorum ve ikinci öğretimim.Aklımda bazı sorular var şimdi benim derslerim 4ten 9a 5ten 9a falan.Yurdun son girişi 11de ama yurt kampüsün dışında otobüsle gidiliyor o otobüste en son 10a kadar varmış.İlk sorunum yemek.Yurt henüz boş 4 kişilik odada tek kalıyorum ama saat 11 de yemekhaneye gittiğimde ne yumurta ne peynir hiç bir şey kalmamış oluyor.Bi açma bi meyvesuyu ile saçma bi kahvaltı yapıyorum ki bunlar için bile üzerine 50krş veriyoruz iö olduğum için 8 de kahvaltıya gidip tekrar yatmam olanaksız gibi.Akşam yemeğine gelince yemek 2 de çıkıyormuş sanırım.Benim ders 3te 4te başlıyo 8 30 9da bitiyo.Yani akşam yemeğini 2 de yemem lazım.9 30 dan sonra kalırsa beklemiş artık şeyleri yiyeceğimi düşünmüyorum.İkinci sorun ise ulaşım yurdun son giriş saati 11 gibi saçma bi saat ama otobüsü en son 10a kadar yapmışlar yani dersten çıkıp direk yurda gitmem gerekicek ne merkeze gidip arkadaşlarımla bişey yapabilirim ne bişey içebilirim.Wifi adam gibi çekmiyor.Odalar kücücük kışın leş gibi kokucak.Yurttan izin almak ayrı bi sorun bunları saymıyorum bile.Eve çıkmayı düşünüyorum ama aile bu yıl kal diğer yıl çıkarsın diyor.Yani illa bir yıl bana bu işkenceyi çektiricekelr.Kykda kalıp iö olan tecrübeleri arkadaşlar biraz yardımcı olursa sevinirim.Bu arada üni Kocaeli yurtta vilayetler yurdu mu ne.

• Kyk sıkıntı kardeş ben özel yurtda kalıyorum iö çok bir sıkıntı yok gece 11 kadar yemek veriyorlar ailen eve izin vermiyorsa özel yurda git

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sağol cevap için başka tecrübeli arkadaş var mı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.