Şimdi Ara

ikisi arasında kaldım yardım lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar yakın zamanda notebook alacağım beni en az 4 yıl idare etmesi lazım. Bilgisayarlar şunlar:

1-)https://www.monsternotebook.com.tr/customize/customize.aspx?id=483827&secenek=&secenek2=&adet=1&lang=tr-TR#.WdC3NVu0O1s

2-)https://www.monsternotebook.com.tr/customize/customize.aspx?id=483569&secenek=&secenek2=&adet=1&lang=tr-TR#.WdC3Nlu0O1s

Birinde i5 7300hq işlemci var diğerinde i7 7700hq işlemci var. Ekran kartları aynı. Ssd'leri farklı. i7 olan modelde sdd 50 TL daha fazla. Ssd farkını da düşününce aradaki fiyat farkı 250 TL oluyor. Oyunlarda i5 sıkıntı çıkarır mı yoksa fark olmaz mı? Ancak ikisinde de hdd yok i5 modeli alırsam hdd parası cebimde kalır. hdd yi sonradan alacağım çünkü hem birazcık daha uyguna bulabilirim hem de 6 taksit yerine daha fazla taksit yapabilirim.

Edit: youtube de i7 li modelin 16 gb ramli olanı ve i5 li modelin 8 gb ram li modelinin incelemesi mevcut. Arada fazla bir fark yok. Çoğunlukla arada 1-2 fps oynuyor. Bir tek witcher 3 de arada 5-6 fps fark var bu da bence aradaki 250 tl ye değmez. i5 li modeli alacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi birvarmışbiryokmuş -- 1 Ekim 2017; 18:4:54 >

• Ikiside güzel youtubedan inceleme videolarına bakabilirsin sonrasinda kararını verirsin. Bende bu iki pcden birisini düşünüyorum i7 ye daha yakınım:)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun için düşünüyorsan kesinlikle 17 ekran seçmelisin.

Ayrıca i5 işlemci oyunlarda vs seni uzun yıllar idare eder. İ7 alacağın fark ile 17 ekran yap cihazı.
  • Merhaba,

ABRA A5 V9.3 İncelemesi ve ABRA A5 V9.2.2 İncelemesi linklerinden her iki modelimizin inceleme videolarına bakabilirsiniz.

Ürünlerimiz hakkında aklınıza takılan sorular olursa mesai saatlerimiz içerisinde 444 26 04 numaralı müşteri hizmetleri numaramızı arayabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,

MONSTER Müşteri Hizmetleri

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.