Şimdi Ara

İlandaki arac sizce apaçi işi mi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
2.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: -FoundeR-

bu araba 7500 etmez ayrıca temiz bir apaçi işi olmuş bu, bi ayrıca daha; bu jantların nesini beğeniyorsunuz anlamıyorum gerçekten iğrenç ötesi.

sende zevk yoksa biz napalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: nanoona

quote:

bu araba 7500 etmez ayrıca temiz bir apaçi işi olmuş bu, bi ayrıca daha; bu jantların nesini beğeniyorsunuz anlamıyorum gerçekten iğrenç ötesi.

senin zevkten anladığın bu ise bence de yapacak birşey yok.

İlandaki arac sizce apaçi işi mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Namus Bekçisi

Motor istemiyorum, etrafımda motora binip de ciddi kaza geçirmiş olmayan biri yok

Serçe'nin motordan daha güvenli olacağını sanmıyorum:)
  • quote:

quote:

quote:

zevksizim de de bitsin bari.. her nekadar klon da olsa sonucta kapaktan iyidir.. ve bence yukardaki aracada cok yakısmıs.

• Apaci degilde daha cok zupaci arabasina benziyor..

Benim bu kadar param var ve gercektende bi arabaya ihtiyacim var diyorsan, genc icin bu tarz bi araba olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beamer

quote:

Motor istemiyorum, etrafımda motora binip de ciddi kaza geçirmiş olmayan biri yok

Serçe'nin motordan daha güvenli olacağını sanmıyorum:)

Tamam serce de cok güvenli bir arac degil ancak ben uzun yola fazla girmem girersem de otobanda bile 70-80'i geçmem motor sehiricinde bile cok sakat, serçede en azından kaporta ben olmayacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Namus Bekçisi -- 8 Şubat 2013; 23:12:57 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Closer

Apaci degilde daha cok zupaci arabasina benziyor..

Benim bu kadar param var ve gercektende bi arabaya ihtiyacim var diyorsan, genc icin bu tarz bi araba olabilir.

Eğlencelik okula gidip gelmelik bir arac arıyorum bütçem bu kadar

• quote:

quote:

quote:

quote:

zevksizim de de bitsin bari.. her nekadar klon da olsa sonucta kapaktan iyidir.. ve bence yukardaki aracada cok yakısmıs.

Zevkler ve renkler tartışılmaz demişler yormayın kendinizi arkadaslar bazısı yakışıyor der bazısı yakışmıyor der ben beğeniyorum bu jantlari

• dostum bence o arac ogrenciye gitmez.sana alabilirsen twingo uno ford ka eski peugeotlari oneririm.butcen yetmezse epey eski bi golf al ve biraz para harcayip bin derim.ama bu is icin de arabadan anlayan biri lazim.bi de eski golfler fiyatina gore cok iyi arabadir.

• O paraya Broadway bak

• Başka arac düşünmüyorum. Sahin doğan Broadway spring felan istemiyorum. Ford ka twingo vs bütçemi asar. Golf mk1 de alınır ama almakla bitse. 5-6 bin liraya bitmez golf en uygunu serce

• Apaçi işi değil ama yere çok yakın ve güvenlik olarak çok zayıf bir araç. Hoş o fiyat aralığında pekte birşey beklememek lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WarSaw

Apaçi işi değil ama yere çok yakın ve güvenlik olarak çok zayıf bir araç. Hoş o fiyat aralığında pekte birşey beklememek lazım.

Su anda 160HP bir aracı var babamin onla yeterince gazliyorum bununla hiç hız felan yapmam

• quote:

Orijinalden alıntı: Zayber

toplama işi derken?
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-klasik-araclar-klasik-otomobiller-1974-volkswagen-1303-s-ss-motors-112713350/detay

Ee ben birsey anlamadım bu araçla ne demeye çalıştınız?

• Hocam sizin arabaniz 205. Ki o fiyata gti olanini da bulabilirsiniz fena kacar.800 kiloya 130 beygir cok iyi gidiyorve temizleri cok yakisikli(ozellikle kirmizi)

Bir bakin isterseniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: atom239

Hocam sizin arabaniz 205. Ki o fiyata gti olanini da bulabilirsiniz fena kacar.800 kiloya 130 beygir cok iyi gidiyorve temizleri cok yakisikli(ozellikle kirmizi)

Bir bakin isterseniz.

Elbet eksikleri olacak hem de bütçemi asmam gerekecek serce alırsam cebimden 6 lira çıkacak hersey tamam olacak

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: atom239

Hocam sizin arabaniz 205. Ki o fiyata gti olanini da bulabilirsiniz fena kacar.800 kiloya 130 beygir cok iyi gidiyorve temizleri cok yakisikli(ozellikle kirmizi)

Bir bakin isterseniz.

Elbet eksikleri olacak hem de bütçemi asmam gerekecek serce alırsam cebimden 6 lira çıkacak hersey tamam olacak

Hocam forumda bir arkadas vardi,4000tlye falan bir 205 almisti,aldigi fiyata birsure kullanip satmisti.

Edit:o arkadasa sadece 205i degil butun kelepir arabalari sorabilirsiniz cok deneyimlidir o konularda.

ally_0607 idi nicki,bir sorun isterseniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atom239 -- 9 Şubat 2013; 23:11:22 >

• Palio Van bak
    genç işi, ucuz, ucuz ve bol yedek parça(şahin, doğan kadar olmasa da)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zayber

toplama işi derken?
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-klasik-araclar-klasik-otomobiller-1974-volkswagen-1303-s-ss-motors-112713350/detay

bu arabayı yolda gördüm, bol bol küfür ettim yapana.
    hadi arabaya acımadın da o orjinal porsche jantalarını takarken de mi için acımadı...
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.