Şimdi Ara

ilginç hepsiburada yorumları!...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
4.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Defalarca rastladim bu olaya.. Zaten HB'den hiç alişveriş yapmazdim artik bedava verseler yapmam..

Arkadaşima klavye aldik kutusunu açtik bi baktik paket hafiften yirtik ve içindeki klavyede bazi tuşlar çalişmiyo.. Aradik dedik böyle böyle paket bile ofsayt yani klavye sorunlu. kargoyla geri yollayin dediler fatura falan yollayin ürünün yenisini yollayalim dediler.. her neyse yolladik ama 22 (Yirmi iki) gün sonra yenisini gönderdiler üstelik aldigimiz seçtigimiz renkte degildi..

çocuk bildigi tüm beddualari okudu üfledi ALLAHA havale etti.. klavyeyide sinirinden kirdi atti. Yani söz konusu HB ise SAKİN alişveriş yapmayin. Mümkünse internetten HİÇ alişveriş yapmayin.. Gidin ElektroWorld'e yada Vatan computere v.b. yerlere görün bakin begenin öyle alin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sedat.

Defalarca rastladim bu olaya.. Zaten HB'den hiç alişveriş yapmazdim artik bedava verseler yapmam..

Arkadaşima klavye aldik kutusunu açtik bi baktik paket hafiften yirtik ve içindeki klavyede bazi tuşlar çalişmiyo.. Aradik dedik böyle böyle paket bile ofsayt yani klavye sorunlu. kargoyla geri yollayin dediler fatura falan yollayin ürünün yenisini yollayalim dediler.. her neyse yolladik ama 22 (Yirmi iki) gün sonra yenisini gönderdiler üstelik aldigimiz seçtigimiz renkte degildi..

çocuk bildigi tüm beddualari okudu üfledi ALLAHA havale etti.. klavyeyide sinirinden kirdi atti. Yani söz konusu HB ise SAKİN alişveriş yapmayin. Mümkünse internetten HİÇ alişveriş yapmayin.. Gidin ElektroWorld'e yada Vatan computere v.b. yerlere görün bakin begenin öyle alin..
    evet çok duydum sizinki gibi herkesin başına gelen bir sürü olay var... hb'ye zaten kocabi müşterilerini adam yerine koymadıkları için...
    ama bu ne yaaa... orda biri masa başında copy-paste takılıo herhal

• quote:

Orijinalden alıntı: Sedat.

Defalarca rastladim bu olaya.. Zaten HB'den hiç alişveriş yapmazdim artik bedava verseler yapmam..

Belkide 20 milyar'a aşkın bi alışverişim oldu. Hiçbir sorun yaşamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: bulo206

Belkide 20 milyar'a aşkın bi alışverişim oldu. Hiçbir sorun yaşamadım.

Alıntıları Göster
    Sorunsuz ve güvenerek alışveriş ediyorum sürekli..Memnunum..Yorumları ciddiye almıyorum kendim araştırıyorum zaten..
  • quote:

Orijinalden alıntı: rfssfr

Sorunsuz ve güvenerek alışveriş ediyorum sürekli..Memnunum..Yorumları ciddiye almıyorum kendim araştırıyorum zaten..

Alıntıları Göster
    ben de yıllardır hepsiburadan herşey alırım lcd cep tl giysi ıvız zıvır fidan bile ama hepside sorunsuzs geldi teşekkürler hb.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rfssfr

Alıntıları Göster
    Hepsiburada'dan 5-6 kere alışveriş yaptım en geç 2 gün içinde geldi.
    Diğer sitelerden de 20 kere kadar yaptım ve hiç bir sorun yaşamadım.
    elmasepeti
    outletim
    pilburada
    gittigidiyor
    markofoni
    barçın
    ayakkabı dünyası
    spormarketim
    tek bi sorun bile olmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: konyalım

ben de yıllardır hepsiburadan herşey alırım lcd cep tl giysi ıvız zıvır fidan bile ama hepside sorunsuzs geldi teşekkürler hb.

Alıntıları Göster
    sorunsuz alış veriş gerçekleştiren bir sürü kişi var tabikide... eee bu adamlar binlerce kişiye ürün satıyo sonuçta... sorun ççıkmadıkça herşey güzel ama sorun çıktığında gösterilen ilgisizlik kötü

küçükken kola şişelerinin depozitosunu almaya bakkala giderdik yaa, hani bakkal ıkına sıkıla alırdı şişeleri eğer biz ondan almadıysak kolaları bunlarda ürün sorunlu çıkınca sanki onlardan almamışız gibi ilgisizler çoğu zaman bence...

• quote:

Orijinalden alıntı: an_believab_il

sorunsuz alış veriş gerçekleştiren bir sürü kişi var tabikide... eee bu adamlar binlerce kişiye ürün satıyo sonuçta... sorun ççıkmadıkça herşey güzel ama sorun çıktığında gösterilen ilgisizlik kötü

küçükken kola şişelerinin depozitosunu almaya bakkala giderdik yaa, hani bakkal ıkına sıkıla alırdı şişeleri eğer biz ondan almadıysak kolaları bunlarda ürün sorunlu çıkınca sanki onlardan almamışız gibi ilgisizler çoğu zaman bence...

Alıntıları Göster
    benımde cok alişverişim oldu ama bi ara cok kötüydüler herkes şikayetciydi. bu aralar sanki düzeldi gibiler.

• quote:

Orijinalden alıntı: McCarty

benımde cok alişverişim oldu ama bi ara cok kötüydüler herkes şikayetciydi. bu aralar sanki düzeldi gibiler.

Alıntıları Göster
    bende çok alışveriş yaptım hatta cep tlf bile HB dan aldım, ama en son aldığım kol saati bozuk çıktı, çalışmadı, bende bu geri iade postalama tamir işlerinin 3-4 ay sürdüğünü bildiğim için tamirini kendim yaptırdım, mekanizması tamamen bozukmuş komple mekanizmasını değiştirdiler, aynı ''0'' araba almışsın ama çalışmıyor komple motorunu değiştirmişsin gibi, ettiğim küfürlerin haddi hesabı yok , haa karşında muhatap olan insan yok,e-mail atıyon 3 gün sonra şikayetiniz alındı inceleniyor diye msj atıyolar, internette en çok alışveriş yapılan sitede müşteri hizmetleri yok,telefonla derdini anlatacağın bir makam yok... çok memnunuz hiç şikayetim yok diyen arkadaşlara sesleniyorum:aynı şey sizinde başınıza gelebilir...

• quote:

Orijinalden alıntı: dionysos_07

bende çok alışveriş yaptım hatta cep tlf bile HB dan aldım, ama en son aldığım kol saati bozuk çıktı, çalışmadı, bende bu geri iade postalama tamir işlerinin 3-4 ay sürdüğünü bildiğim için tamirini kendim yaptırdım, mekanizması tamamen bozukmuş komple mekanizmasını değiştirdiler, aynı ''0'' araba almışsın ama çalışmıyor komple motorunu değiştirmişsin gibi, ettiğim küfürlerin haddi hesabı yok , haa karşında muhatap olan insan yok,e-mail atıyon 3 gün sonra şikayetiniz alındı inceleniyor diye msj atıyolar, internette en çok alışveriş yapılan sitede müşteri hizmetleri yok,telefonla derdini anlatacağın bir makam yok... çok memnunuz hiç şikayetim yok diyen arkadaşlara sesleniyorum:aynı şey sizinde başınıza gelebilir...

Alıntıları Göster
    ben gecen hafta 3 urun aldim, 2si hizli bir sekilde teslim edilirken 3. urun tedarikciden 4-5 gun temin edilemeyince iptal ettim. stoklu calismadiklari icin bazi sorunlari var, ama yine de iyidir HB cok alisverisim oldu.

• internetten alısveris etmeyi sevmeyen biriyim. Su ana kadar 2 kez internetten alısveris etmek zorunda kaldım 2sinde de hepsiburadadan aldım. Hızlı bir sekilde urun elime gecti. Bir daha alısveris yapacak olsam guvenecegm tek adres hb olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: silinmiş

internetten alısveris etmeyi sevmeyen biriyim. Su ana kadar 2 kez internetten alısveris etmek zorunda kaldım 2sinde de hepsiburadadan aldım. Hızlı bir sekilde urun elime gecti. Bir daha alısveris yapacak olsam guvenecegm tek adres hb olur
    alışverişi kesinlikle internetten yapmam bir ürünü görmeden almam zaten çok sahtekarlıklar dönüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lose_your_self

alışverişi kesinlikle internetten yapmam bir ürünü görmeden almam zaten çok sahtekarlıklar dönüyor

Alıntıları Göster
    Hepsiburada 100 tl-5000 tl Arası alışverişlere Kapıda ödeme kolaylığı getirdi bilmeyenlere duyrulur...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kissed by Fire

Hepsiburada 100 tl-5000 tl Arası alışverişlere Kapıda ödeme kolaylığı getirdi bilmeyenlere duyrulur...

Alıntıları Göster
    Benim şimdiye kadarki gördüğüm en efsane yorum budur:

Adam cep telefonu kamerasından 13 bin liralık makineye terfi etmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: omer.f

Benim şimdiye kadarki gördüğüm en efsane yorum budur:

Adam cep telefonu kamerasından 13 bin liralık makineye terfi etmiş

Alıntıları Göster
    ya bu kadar sahtekarlık olmaz ya bari adam gibi kandırın milleti milyarlık fotoğraf mkinasıyla cep telefonunu karşılaştırıyo adam hehehehe

• quote:

Orijinalden alıntı: Lose_your_self

ya bu kadar sahtekarlık olmaz ya bari adam gibi kandırın milleti milyarlık fotoğraf mkinasıyla cep telefonunu karşılaştırıyo adam hehehehe

Alıntıları Göster
    ürün hakkındaki olumsuz yorumlarıda yayınlasalar keşke. hiç birini onaylamıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: kullanici adi

ürün hakkındaki olumsuz yorumlarıda yayınlasalar keşke. hiç birini onaylamıyorlar.

Alıntıları Göster
    yorum yapınca bişey kazanıyosundur kesin o yüzden adamlar paso yorum spamlıyodur
  • quote:

Orijinalden alıntı: acheron

yorum yapınca bişey kazanıyosundur kesin o yüzden adamlar paso yorum spamlıyodur

Alıntıları Göster
    hb puan var yorum yapınca resim falan ekleyince kazanıyorsun belli bir puana geldiğinde indirim yapılıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: MIKROP DOGAN

hb puan var yorum yapınca resim falan ekleyince kazanıyorsun belli bir puana geldiğinde indirim yapılıyor

Ama bildiğim kadarıyla otomatik yayınlamıyorlar her yorumu, bir denetimden geçiyor. Konuya gelince, daha önce hb'den bir çok şey aldım ama son zamanlarda bozulduğunu duyunca vatan bilgisayarın internet sitesinden alışveriş ettim, memnun kaldım.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.