Şimdi Ara

ILK PK VIDEOM PATHOS

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler bu benim ilk pk videom yani kesme felan iyi yapamadim
    http://rapidshare.com/files/1546162/MEATNBALL_PK_VIDEO_MADE_BY_ALIBABA.wmv

buyrun indirin

• Youtube plz
  • video 13dk youtube max 10 dk aliyor ondan upload etmeyi denedim ama almadi :(
    idare edin artik zaten 55mb mi ne
  • yuh 55mb ha işim gücüm yok onu indiricem indirecek daha güzel seyler var 55mblik. youtube olsa izleyip yorum yapabilirdim
  • quote:

Orjinalden alıntı: babali

video 13dk youtube max 10 dk aliyor ondan upload etmeyi denedim ama almadi :(
    idare edin artik zaten 55mb mi ne

Video.google.com

buraya upload et
  • quote:

Orjinalden alıntı: cofusion

yuh 55mb ha işim gücüm yok onu indiricem indirecek daha güzel seyler var 55mblik. youtube olsa izleyip yorum yapabilirdim

biraz saygılı ol, ne o işim gücüm yok, dalga geçer tavırları, emek vermiş adam yapmış kotam doluyor kusura bakma bakamaycam desene, insanlık öldü mü?
  • quote:

Orjinalden alıntı: agalp

quote:

yuh 55mb ha işim gücüm yok onu indiricem indirecek daha güzel seyler var 55mblik. youtube olsa izleyip yorum yapabilirdim

biraz saygılı ol, ne o işim gücüm yok, dalga geçer tavırları, emek vermiş adam yapmış kotam doluyor kusura bakma bakamaycam desene, insanlık öldü mü?

yaw ne dedimki adama cok büyük indiremiycem adam emek vermiş tabiki emeğe saygı..
    peki sen indirip izledinmi????????????????????

• 55mb :D
    http://s11.bite fight.net/c.php?uid=31455
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: agalp

quote:

yaw ne dedimki adama cok büyük indiremiycem adam emek vermiş tabiki emeğe saygı..
    peki sen indirip izledinmi????????????????????

Evet izledim, ilk denemesi için fena değil

• beyler tartismayin tmm video.google.com da sizin icin deniycem ama video dedigim gibi ilk videom ve yani videoda kesme islerini felan güzel yapamadim isteyen indirsin.

illada indiriin demiyom
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.