Şimdi Ara

İmza Sorunsalı (Aaa bak, gına geldi)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tam hatırlamıyorum, sanırım geçen sene imzam kural dışı olduğundan dolayı silinmişti. Geçen sene olduğu gibi şu anda da durum değerlendirmesi yaptığımda sorunun ne olduğunu çözemedim.

Öncelikle imzam şu şekilde;

İmza Sorunsalı (Aaa bak, gına geldi)
    | | -U svijetu je buduænost u rukiama nezavjsnih država.Danas, naša zemlja je na vjrhsu rang svjetskih nezavisnih država.Osnovana
    | | -nakon svjetskih ratova, velika Jugoslavija Federacije, izrezati u sredni imperijalistièkim ambicijama u istoènoj Europi.Meğutim,
    | | -Turksa je kristalno sfera. Bio sam Josip Broz Tito, ne držeæi sei za ruke u ovoj obilasti od striane puše zrak iz daha donjem holdi-
    | | -nga daleko. Nadam se da netko dolazi odmah i preuzima moj dah ponestane.Inaèe, ona postaje led kristal lopta padne na tilo i-
    | | -soli.U to vrijeme, zaštita sudbini ostalih nezavisnih zemalja u svijetu i dalije. Anatolia zaštititi svjetske pada buduæe.Temelj dr-
    | | -zave osnovali Kemalisti u Anatolije neovisnosti. Stoga, Anatolia, sudbina svijeta je misija spašavanja ramena. Inaèe, ako se p-
    | | -rednja-line dostava Anatolski Sovjetskog uskim ulaznim vratima otvara. 12 Ož. 1978 - Predsjednik Jugoslavije, Josip Broz Tito...

1024 x 768 olarak kontol edildiği durumda;

1) Yazının font boyutu 1 ve 7 satır.
    2) Boş satır mevcut değil.
    3) İmzadaki png resim 100x84
    4) İmzadaki png resim 7.713 byte
    5) Görüldüğü üzere 1 resim var.
    6) Yasadışı ürün, site vb reklam ve tanıtım mevcut değil.
    7) Alıntı (quote) mevcut değil.
    8) Smile, 3 ü bırak, 1 tane yok.
    9) Dini ve siyasi en ufak tahrik edici unsur, argo yok. (Aşağıda daha açıklayıcı bir yazı var.)
    10) Herhangi bir link mevcut değil.
    11) Satış veya kiralama unsuru bulunduran (2.el) imzası değil.

İmza da;
    Eski Yugoslavya Başkanı Josip Broz Tito'nun, 78 yılında ülkesinin o anki bağımsızlık durumundan bahsediliyor. Ek olarak dünyadaki barışın bağımsız devletler tarafından korunabileceği, bu yükü, en çok Yugoslavya'nın ve Mustafa Kemal'in Anadolu'da kurduğu bağımsız devletin kaldırmaya çalıştığı, eğer başarısız olunursa da, o zaman ki sovyetlere bir kapı açılacağı ve soyvetlerin güçleneceği söyleniyor.

2 sorum var.
    1- İmzam kurallara uygun mudur?
    2- Değilse, düzeltmem için hata nerededir?

Edit: Tarayıcımdan dolayı önizleme çalışmadığı için imzamı tekrar eklemiştim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yugoslav -- 27 Nisan 2015; 17:17:46 >

• Her şeyi açıklamışsınız zaten kendiniz Kurallar dahilinde gözüküyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teufel

Her şeyi açıklamışsınız zaten kendiniz Kurallar dahilinde gözüküyor

kardeşim bu arkadaşın konusuna cevap yazmışsın iyi güzel ben 4 gün oldu konu açalı hala bir cevap bile yok yardımcı olurmusun.

http://forum.donanimhaber.com/m_105092633/tm.htm

• quote:

Orijinalden alıntı: Teufel

Her şeyi açıklamışsınız zaten kendiniz Kurallar dahilinde gözüküyor

Umarım dediğiniz gibi her şey kurallar dahilindedir. Daha sonradan sorun çıkmasını istemiyorum sadece.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.