Şimdi Ara

iNDİGO VE SERVARINA BAN:

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler ben böle kişiliksiz bir şahıs görmedim nasıl yaptı bilmiyorum ben ona küfür etmişim ulan ne zaman ettim yalancı kop gitdonanim haberden ben şimdiye kadar 1 kişiye bile küfür etmedim donanim haberde tekrar söüyorum o yazdığın cümleyi ben yazdıysam en adi şerefsizim

• Orjinalden alıntı: 111MirOgLU(soul master yazdı kusura bakma kardeş ama sende söledin saten)

quote:

Orjinalden alıntı: Soul_Master

Indigo sana birşey söylicem ama sakın üstüne alınma

sen salakmısın yoksa salaklık takliti yapan birimisin kardeşim yorum yoksa ozaman ne yazıyosun şero

Görüyormusunuz beyler indigoyu bu kadar yalancı 2 yüzlü bir kişiliği var aklı sıra beni karalayıcak senin gibi şahısların donanimhaberde yok sen kalkgitkumdaoyna ok yalan sölemeyi bile beceremiyo
  • bak kardeşim ben ikinizden bahsediyorum bak bakalım o mesajın altına işareti koyan kim? bu arada bu topic lütfen kilitlensin...bu kadar da saçmalanmaz be kardeşim...size cevap verende kabahat artık verecek cevabım kalmadı size...
  • cevap veremeyin kaçmaaaa olum orda ne yazıyo orjinal alıntı miroğlu sen ne halka orjinal alıntıya benim yazmadığım yazıya benim adımı koyuyon
  • beyler ya haksızmıyım bu konuyu açmakda? adam hakkımda küfür etti die yalan söledi bence küçümsenecek bir olay değil yinede boş bir konu sayılır sorry
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.