Şimdi Ara

İNGİLİZ CESI IYI OLAN BIRILERİ WAR MI YARDIMM!! ( TICKET )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Thank you for providing all of the information needed to verify ‘elwood’. Now, please submit a new ticket containing your new desired Secret Question and Answer making sure to select your question from the pre-approved Secret Questions listed posted at:http://www.knightonlineworld.com/register.php . Once an appropriate question and answer have been submitted we will make the necessary changes to your account. I apologize for any inconvenience this may have caused and appreciate your continued patience in this matter. Thank you for playing Knight Online and happy hunting!

yardım pls

bu 2. gelisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ELWOOD_ -- 11 Mayıs 2007; 18:25:28 >

• up yardım lazım !
  • up yardım ıng bılen bırı yok mu ?
  • ing bilmiom ama senin için UPLARIM
  • quote:

Orjinalden alıntı: MrJaws

ing bilmiom ama senin için UPLARIM

ty kanka

eng bılen yok sanırım ıı geceler
  • ordaki linkten yeni gizli sorunu secmen gerektigi, account un icin gerekenleri yapacaklarını soyluyorlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: SoundOfSilence

ordaki linkten yeni gizli sorunu secmen gerektigi, account un icin gerekenleri yapacaklarını soyluyorlar

ty

ya kanka ben bunlara orda kı gizlı sorulardan bırını we cevabını yolladım afakat gızlı sorular bıldıgınız uzere turkce... soruyu turkce attım cevabınıda werdım tekrar bu geldı ordakı gızlı sorulardan bırını ıngılızceye cevırebılırcke olan war mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ELWOOD_ -- 12 Mayıs 2007; 0:45:30 >
  • İng artık shard
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.