Şimdi Ara

İngiltere Apple Store'dan iPhone 5 almak (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
3.642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Canzz

quote:

Orijinalden alıntı: iverson03

quote:

Orijinalden alıntı: anatolia999

Yanliz orada genius bar - workshop - bussines secenekleri var bunlardan birini secmelimiyim yada hangisini sececegim

Arkadaslar hala bu konuya aciklik getiren yok, hangisini secmeliyiz acaba?

O farklı reseervasyon arkadaşlar siz şurdan yapacaksınızhttps://reserve.apple.com/GB/en_GB/reserve/iPhone

Ama söyliyeyim geçen hafta ben 2-3 gün denemiştim çıkmadı.

Himm sagol canzz arkadasim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iverson03 -- 31 Ekim 2012; 9:34:13 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Peki bu rezervasyon olayindaneden sadece ertesi gun icin rez. Yapiliyor. Yani neden bir iki hafta sonrasina degil mesela. Mantigi nedir arkadaslar?

• quote:

Orijinalden alıntı: iverson03

Peki bu rezervasyon olayindaneden sadece ertesi gun icin rez. Yapiliyor. Yani neden bir iki hafta sonrasina degil mesela. Mantigi nedir arkadaslar?

siz aslında bunu kullanarak Yarın iPhone'u teslim almak için Rezeervasyon talebi yolluyorsunuz. Eğer akşama kadar size rezervasyonunuzun yapıldığına dair mail gelirse yarın gidip alabilirsiniz. Mail gelmez ise de denk gelmemiş/stok yok anlamına geliyor. Malesef 2 hafta sonrası gibi seçenek yok.
  • Arkadaslar 2 adet iphone aldim ve ikisi icin 125.50 paund geri iade alacagim. Yalniz gatwick airport da bu global blue var mi acaba? Ayrica bunun yeri pasaport kontrolunden once mi sonra mi?

• Arkadaslar ingiltere apple store mini ipad icin rezervasyon linkini bulamadim rica etsem paylasabilirmisiniz

• suan arkadasim londrada rezervasyon yapiyoruz cikmiyor magazaya gidiyoruz ipad mini yok iphone 5 zaten alamiyoruz bune is anlamadm yAa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son durum nedir acaba arkadaşlar, stoklara girmiş mi İngiltere Londra Bölgesi'nde IPHONE 5'ler ?
    Doğrudan mağazaya gidip rezervasyonsuz ürün alma şansımız var mı ?
  • merhaba arkadaşlar. stoklarda iphone 5 varmı acaba bilginiz varmı ? ayrıca bir pasaporta 2 iphone 5 alınabiliniyor mu ve bir iphone 5 için (€529) tax free geri iadesi ne kadar oluyor ?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.