Şimdi Ara

INTEL'e geçmeye değer mi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: KediQ

Bf4 e bi patch gelcek butun 6300 konulari duman olcak demedi demeyin amd islemcilerle optimizasyon sorunu var bf4 un darbogaz denen sorun cpu nun tavan yapmasidir gpu dusuk cpu tavan deilse optimizeyle alakalidir..tombraiderda gpu dusuktu darbogaz diye konu mu acsaydim update arastirdim kurdum 99 a vurdu dusmedi daha..bf4 de bununla alakali bi durum rahat olun

amd için çıkan oyunun amd ile optimasyon sorunu olması ne komik

• quote:

Orijinalden alıntı: 21olcaybaba21

quote:

Orijinalden alıntı: KediQ

Bf4 e bi patch gelcek butun 6300 konulari duman olcak demedi demeyin amd islemcilerle optimizasyon sorunu var bf4 un darbogaz denen sorun cpu nun tavan yapmasidir gpu dusuk cpu tavan deilse optimizeyle alakalidir..tombraiderda gpu dusuktu darbogaz diye konu mu acsaydim update arastirdim kurdum 99 a vurdu dusmedi daha..bf4 de bununla alakali bi durum rahat olun

amd için çıkan oyunun amd ile optimasyon sorunu olması ne komik

Komik veya degil durum bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Valla Ben 5850 ile bile suana kadar hiç sorun yaşamadım.gayet memnum da yazılımsal bişey olabilir
  • Arkadaşlar konuyu açtığımdan beri araştırıyorum ve sorunu çözdüm galiba. Ne alaka bilmiyorum ama bios güncellemesi yaptım ve akşam yarım saat oyun oynadım herhangi bi fps düşmesi olmadı bugün uzun süre oynayıp tekrar yazarım sonucu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AMD sistem kullananların genel sıkıntısı. Sonra söylediğimizde suçlu oluyoruz. Neyse...

Elindeki parçaları satabilirsen güzel bir sistem oluşturmaya çalışırız. Hem +250 ek bütçen de varmış.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.