Şimdi Ara

INTERNET ARAMA SAYFASINI ACAMADI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • aga herkesin dediklerini okudum gereken tüm yollar söylenmis sanrim.
    bi rdefa milenyum değil xp proff kullan. ip çakişmasinda uyari veriyor ve otomatik tanimliyor. sanirim bunlari biliyorsun.
    tcp/ip ayarlarini tekrar kontrol etmeni dileyeceğim etkernert kartin 10/100 olduğunu varsayarak ayarlarla ilgili bir sorun olduğunu saniyorum. birde şunu denesitersen
    xp de
    çaliştira
    cmd yaz entere bas
    çıkan ekranda ping 212.156.2.70 yazip kontrol et eğerki istek zaman aşimina uğradi diyorsa adls de sorun var ama eğer ki kayip %0 sa sorun yukarida dediğim yerlerde senden haber bekliyorum bu sorunu çözerim....
  • onu soylemiştik biz ona onur kardes..ya da kendisi de biliyordu sanırım....direk cmd ya da command yazmadan da çalıştıra ping yazıp ip yi yazsa olur zaten demiştik ama cevap verdi mi hatırlamıyorum....benim konuya da bir el at onur bakalım bir de seninle eğilelim şu konuya.....ağım gozukmuyor....
  • quote:

Orjinalden alıntı: MiSeRaBLé

onu soylemiştik biz ona onur kardes..ya da kendisi de biliyordu sanırım....direk cmd ya da command yazmadan da çalıştıra ping yazıp ip yi yazsa olur zaten demiştik ama cevap verdi mi hatırlamıyorum....benim konuya da bir el at onur bakalım bir de seninle eğilelim şu konuya.....ağım gozukmuyor....

sorun nerede yaziyor.............
  • hoca tamamdır benim iş..eheuehehe.cozdum be işi sonunda ..benden hacker da olur cracker da olur beaaa...yardım eden etmeyen herkese teşekkurler...çaylar benden..
  • 1 kere milenyum yüklemişsin o bilgisayardan hayır gelmez 1 daha :)

gerçekten milenyumu hiç kurma bile yani çalışacağı varsa da çalışmaz.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.