Şimdi Ara

İNTERNET CAFE İÇİN PC TAVSİYESİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
15.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yeter fakat PSU sahte bir ayağınız çukurda gezersiniz.

powerman için iyi diyolardıda ben o yüzden ole dedim yani ne biliyimm kafam durdu bea...??
  • quote:

Orijinalden alıntı: Outrage

o kadar para bayılma
    oynanacak oyunları yazayım

cs 1.6 (2-3 tane artist source oynar) :D
    knight online private (parası olan usko oynar :D)
    gta san andreas (5-10 yaş arası cocuk pc kassa bile ille oynar :D)
    fifa-pes serisi (bunlarda o kadar sistem harcamaz zaten oynamak isteyen ps cafe gider)
    monitorude o kadar büyük alma bence 19" ucuz bişe yeter hem sistemi çözünürlük bakımından fazla yormaz

müsteri profili önemli ,ben uzun zamandır gitmiyorum ama en son gittigimde wow oynamak icin gidiyordum kadıköyde büyük bir kafeye(trip) ve wow da o kadar kötü sistem istemiyor biraz iyi olması lazım raidlerde iyi fps almak icin
    call of duty ve battlefield de oynayan cok olucaktır
    ama mahalle arasında bir yerse bu dedigin oyunları oynayanlar cogunlukta olabilir tabi

• arkadaşlar bana orta dereceden biraz yüksek performanslı fiyatı 700-900 arası monitör içinde

bilgisayar özellikleri yazarmısınız
  • INTEL E6500 2.93 GHz - 145TL.
    GIGABYTE GA-G41M-ES2L - 95TL.
    Oem 2gb 800Mhz CL5 - 70TL.
    SAMSUNG 500GB 16MB - 90TL.
    Palit GTS 250 Green 512 MB 256Bit GDDR3 - 195TL.
    COOLER MASTER Elite RC-330 420W - 120TL.

Kasa Toplam : 715TL.

Monitörü git kafana göre seç.
  • bi tane pc bulldum toplama;

GIGABAYT p4 core 2dual E5300 2.6 ghz 2mb 800 mhz

2gb ram 800 mhz/yada 667 hatırlayamadım

1gb vga 128 bit ddr2 hdmı ekran kartı bu asus olması lazım

optik sürücüler DVD/CD writter

klavye mouse speaker web cam

19 inc LG lg 1943s-pf Monitör

psu ya bakmadım heralde 350 felandır bu bilgisayarı adapazarından alıyoruz

TAM 1 MİLYAR 20 TL YAPIYOR Birde P2D pentium 4mü oluyor orasını çözemedim
  • 1milyar 20TL etmez o bilgisayar.Kazık yemek üzeresin.
    1gb 128bit ddr2 ekran kartı neymiş , oyun mu oynamayı düşünüyorsun sen onunla ??
    Geçmiş olsun arkadaş şimdiden.Sistem tavsiyesi isteyipte bile bile kazık yiyen ilk değilsin canını sıkma.
  • yazik sana internet kafeyi birak pc bile cok harbi yazil.bir insan bilmeden bir is yapmamali
  • powercool 400 watt işimi görürmü sistem şöyle;

ANAKART= GIGABYTE GA-G41M-ES2L ddr2 1333 V+L+S S775 anakart

İŞLEMCİ= INTEL core2duo E6500 2.93 GHz 3MB 1066 Mhz işlemci

RAM= 2GB DRR2 800 Mhz KINGSTON KVR800D2N6/2G

HARDDİSK= HD 500gb Samsung 7200 RPM SATA2 16 MB

OPTİK SÜRÜCÜ= DVD-RW LG GH22NS50 22X SİYAH sata

EKRAN KARTI= 1GB PALİT GTS250 GDDR3 256 Bit E-GREEN HDMIX16

Kasa/POWER SUPPLUY= POWER COOL-MAS RS400-PSAP J3 400 WATT 8CM FAN PASİF PFC

Card Reader= BROSS PH-ICR-BC ALL IN ONE INTERNAL 3.5 SİYAH KART OKUYUCU

MONİTÖR= LG 19'' W1943SB-PF LCD 5 ms GENİŞ EKRAN SİYAH(18,5'')

POWERCOOL 400WATT BU SİSTEMDE İŞİMİ GÖRÜRMÜ ???
  • AMD Athlon II X2 250 3.0GHz 2MB AM3 938p Cpu 130
    Biostar GF8200C M2+/DDR2 1066MHz S+V+L+16X 940pin 85
    2*1 gb 800 mhz 75
    samsung hd502hj 500gb hdd 100
    1gb hd5770 310
    ASUS Vento TA-K62, 350W, Siyah Kasa 100
    23" inca lcd full hd + dvi (bimeks) 330tl
    dvd rw 40
    klavye + fare 20tl
    kulaklık 10 tl

~1200 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mav1li -- 5 Mart 2010; 21:22:52 >
  • quote:

ANAKART= GIGABYTE GA-G41M-ES2L ddr2 1333 V+L+S S775 anakart

İŞLEMCİ= INTEL core2duo E6500 2.93 GHz 3MB 1066 Mhz işlemci

RAM= 2GB DRR2 800 Mhz KINGSTON KVR800D2N6/2G

HARDDİSK= HD 500gb Samsung 7200 RPM SATA2 16 MB

OPTİK SÜRÜCÜ= DVD-RW LG GH22NS50 22X SİYAH sata

EKRAN KARTI= 1GB PALİT GTS250 GDDR3 256 Bit E-GREEN HDMIX16

Kasa/POWER SUPPLUY= POWER COOL-MAS RS400-PSAP J3 400 WATT 8CM FAN PASİF PFC

Card Reader= BROSS PH-ICR-BC ALL IN ONE INTERNAL 3.5 SİYAH KART OKUYUCU

MONİTÖR= LG 19'' W1943SB-PF LCD 5 ms GENİŞ EKRAN SİYAH(18,5'')

artık herkez işlemciyi quad alın diyor bizimkiler bir zaman sonra iş görmezmi yeni çıkan oyunlarda felan
  • quote:

1milyar 20TL etmez o bilgisayar.Kazık yemek üzeresin.
    1gb 128bit ddr2 ekran kartı neymiş , oyun mu oynamayı düşünüyorsun sen onunla ??
    Geçmiş olsun arkadaş şimdiden.Sistem tavsiyesi isteyipte bile bile kazık yiyen ilk değilsin canını sıkma.

quote:

yazik sana internet kafeyi birak pc bile cok harbi yazil.bir insan bilmeden bir is yapmamali

pc daha almamıştım zaten rahat olun
  • @nonofear

Sıfır sistem için tabi ki Quad alınmalı, en basiti GTA vb. oyunlar Quad işlemci istiyor, ve aynı zaman da daha uzun süre kullanım imkanı sunuyor...

Lakin, Core 2 Duo'da halen iş görür ve en az 1-1.5 sene daha oyunlarda aşırı bir gelişme olmazsa götürür.
  • Dostum sana makine toplamakla uğraşamam ama kafe işletmiş biri oalrak altın tavsiyelerde bulunayım

*İşlemciyi mümkün olduğunca çok çekirdekli al
    *ekran kartı oalrak fiyat performans ürünlerine ve isim yapmış herkes tarafından kullanılmış serilere son revizyon kartlara yönel çünkü serin ve stabiller örn. 9600gt - 9800gt gibi
    *ram konusunda bonkör davran 2-3gb ram tak
    *kasalar geniş büyük büyük ve kapağında falan çıkan giren yerlerinde fan olmasın ister isteemez imaj atarken aça kapaya kopuyor kblosu falan
    *kasa tuşları nekadar küçük olursa oakdar iyi büyük oldumu çöocuklar oakdar güçlü ve sert basıyor alete
    *dvdrom zaten lazım değil
    *klavyede en ucuzu kullanabilirsin fakar mouseta nekadar ucuza kaçarsan masraf okadar artıyor
    *aynı şekilde kulaklıktada philips çok iyi minimum 2-3 ay idare ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K0rkunc -- 6 Mart 2010; 3:32:16 >

• 2gb ram 800 mhz kingston
    core 2 duo 3.06 ghz
    asus anakart
    500 gb harddisk samsung
    512 mb 256 bit GDDR5 ekrankartı oda asus olması lazım
    klavye mosue webcam hoperlör kulaklık mikrofon vsvs
    19 inc ekran flat 650 tl
  • selam arkadaşlar 30 pc lik bir internet acagagım bana bir sistem kurarmısınız genellikle oyun icin olacak
    ıntel üzerinden i5 olsa .vaya amd üzerindende siz bilirsiniz pc başına 1400. 1500 tl var
    yardımlarınız icin şimdiden tşk ler
  • tüm oyunları oynayacağınız bir bilgisayar dell ve hp marka GTA5 ve CALL OF DUTY son seri oyunları FİFA 2015 tüm oyunları rahatlıkla kasmadan oynayabiliyorsunuz.3 oyununda testleri yapılmış.4 çekirdek işlemci , 4 gb ram , 4 gb ekran kartı paylaşımsız ve 1 tb harddisk yer almakta ve ısınma sorunu olmayan kurumsal sistemler.linkleri aşağıda yer almaktadır.

http://www.cesur-bilisim.com/page.php?act=urunDetay&urunID=5430&name=hp-oyun-canavari-bilgisayar

http://www.cesur-bilisim.com/page.php?act=urunDetay&urunID=5429&name=dell-oyun-canavari-bilgisayar

• cesur-bilisim C kullanıcısına yanıt
    Firmanın sahibinden efsane HORT

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cesur-bilisim

tüm oyunları oynayacağınız bir bilgisayar dell ve hp marka GTA5 ve CALL OF DUTY son seri oyunları FİFA 2015 tüm oyunları rahatlıkla kasmadan oynayabiliyorsunuz.3 oyununda testleri yapılmış.4 çekirdek işlemci , 4 gb ram , 4 gb ekran kartı paylaşımsız ve 1 tb harddisk yer almakta ve ısınma sorunu olmayan kurumsal sistemler.linkleri aşağıda yer almaktadır.

http://www.cesur-bilisim.com/page.php?act=urunDetay&urunID=5430&name=hp-oyun-canavari-bilgisayar

http://www.cesur-bilisim.com/page.php?act=urunDetay&urunID=5429&name=dell-oyun-canavari-bilgisayar

Bir de Ekran kartı kısmında 4 GB kısmını büyük ve altı çizili yazmışlar
    ""GTA 5 + FİFA 2015 + CALL OF DUTY OYUN YÜKLEMESİ 50 TL DİR""

İNTERNET CAFE İÇİN PC TAVSİYESİ

Ya yürü git cahil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spycho -- 24 Nisan 2015; 0:34:19 >

• Spycho kullanıcısına yanıt
    Merhaba kardeşim sen sistemlerden çok anlıyormussun gıbı konusuyorsun ama teknolojiden haberın yok mıllete sacma sapan fıkır verıyorsun senın gıbı cahıllerı bu sıteye nasıl alıyorlar anlamakta zorluk çekıyorum sana tavsıyem çorbana bak

• quote:

Orijinalden alıntı: okahveci91

Merhaba kardeşim sen sistemlerden çok anlıyormussun gıbı konusuyorsun ama teknolojiden haberın yok mıllete sacma sapan fıkır verıyorsun senın gıbı cahıllerı bu sıteye nasıl alıyorlar anlamakta zorluk çekıyorum sana tavsıyem çorbana bak

Ben bu bilgisayar sektöründe üstteki cesur-bilişim gibi olup insanlardan format parasıdır, oyun kurma parasıdır, carttur curttur gibi saçma salak şeylerden para kopartan tüm dolandırıcılara nefret kusarım, kin beslerim Allah'ten belalarını isterim... Görmeye dayanamıyorum bu tarz, insanları cahil yerine koyanları. Sorunum bu sadece ki zaten ben bu forumda bu bölümde yeniyim acemiyim dediğinde haklı olabilirsin ama zaten gelen geçene tavsiye verdiğim yok.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.