Şimdi Ara

İnternet E. güncelleştirmesi silinebilir mi??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geçen gün İnternt Explorer ımı win7 nin güncelleştirme penceresinden güncelleştirdim hiç de sevmedim yeni özelliğini, sol üstte hangi konu hangi site yazardı şimdi bomboş duruyo. Sekmeleri de adres çubuğunun yanına sıkıştırmışlar Bu güncelleştirmeyi nasıl silebilirm tahminimce C dosyasında güncllştrmelerle ilgili dosya olacak??

• programlar ve özellikler/yüklü güncelleştirmeler bölümünden istediğini kaldırabilirsin.

bendeki menü vista için geçerli. win7'de farklı bir yerde olabilir.
  • sistem geri yükleme yap..zaten sana gösterir..ie güncellemesi geri alıncak diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: metalok

programlar ve özellikler/yüklü güncelleştirmeler bölümünden istediğini kaldırabilirsin.

Windows 7 ile aynı. metalokun söylediği yerden yapabilirsin.
  • quote:

programlar ve özellikler/yüklü güncelleştirmeler bölümünden istediğini kaldırabilirsin.

Galiba ie 9 yüklemiş, güncelleştirmeyle böyle bir şey mümkün mü?? Google görsllrde gördüğüme göre(istisnalar hariç) 9unu yüklemiş
  • Google Chrome önerimdir İnternet Explorer ismi bile sorun
  • quote:

Orijinalden alıntı: ArcherCavalry

quote:

Galiba ie 9 yüklemiş, güncelleştirmeyle böyle bir şey mümkün mü?? Google görsllrde gördüğüme göre(istisnalar hariç) 9unu yüklemiş

http://windows.microsoft.com/tr-TR/windows7/how-do-i-install-or-uninstall-internet-explorer-9

• İe 9 u sildim, üstüne Chrome yükledimemeği geçnlere tşkkrler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.