Şimdi Ara

İNTERNET TELEFONU TAVSİYESİ....

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.929
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar benim aradigim ozellikler belli ama sonucta begendigim bazi modelleri deneme firsati bulamadigim icin kararsiz kaliyorum. ozellikler soyle;
    - kesinlikle tam bir internet telefonu olacak yani normal bilgisayara ihtiyac duymadan sayfalari acip istedigime bakacagim..mesela facebook youtube videoları falan dahil..
    - ekran buyuk olacak...zaten ya qwerty klavye istiyorum yada dokunmatik ama hic dokunmatik kullanmadigim icin kararsizim...
    - 3g olacak...ben aslinda daha hizli olabilmesi icin istiyorum ama goruntulu gorusmeyide desteklesin diyen arkadaslarim acaba dedirtiyor???
    - bunlarin disinda diger ozellikler genelde standart olarak sunuluyor diye dusunuyorum...
    sonuc olarak oncelik internet telefonu olmasi ve gelen maillerdeki ekleri acabilmem...uzerinde degisiklik yapmak icin program yukleyebilirim o sorun olmaz...
    tum tavsiyeler icin simdiden tesekkurler...

• qwert istiyorsan blackbarry 9700 doknmatik istiyorsan htc hd2 ama hic biri bilgisayar basindaymis gibi internet deneyimi yasatamaz ancak ihtiyacini karsilarlar iphone ekte gelen dosyalari goruntuleyip degisiklik yypman icin uygun degil, htc varken baska winmo kullana cihaz onermeyide uygunsuz buluyorum bununla birlikte buyuk ekran istiyorsan dokunmatik tercih etmen yerinde olur.
  • bütçe ne kadar ?
  • şu andaki en iyi internet telefonu n9000 dir .daha zevkli olmasını istersen kullanmasının 3gs al derim
  • arkdaslar oncelikle tesekkur ederim...kusura bakmayin internetteki sorundan dolayı cevap yazamadım....
    butce olarak 1000 - 1200 olabilir ama herseyiyle icime sinecek bir cihaz olursa birazdaha arttırabilirim...

htc hd2 guzel ama biraz buyuk gibi... ben htc touch diamond 2 dusunuyorum ama yigidi oldur hakkını ver demisler iphonedan sonra(denedim) dokunmatikler cok iyi gelmiyor...blackberry pek deneme fırsatım olmadı bu yuzden pek fikrim yok...

nokia n900 ozellik olarak guzel duruyor fakat daha turkiye'ye bildigim kadarıyla gelmedi eger kısa zamanda gelecekse belkide biraz bekleyebilirim...

sonuc olarak pek telefon degistirecek biri olmadıgımdan(suanki telefonumu 2,5 yıldır kullanıyorum) dogru karar vermek istiyorum...
  • sahibinden de satışları var n900 un yakında düşer zaten piyasaya
  • bilgisayara ihtiyac duymaktan bahsetmissin bu durmda bir pda almalisin. nedense nokia pda gibi gelmiyor bana iyi telefonlar uretir, sadece telefon. pda dedigin zaman bir isletim sistemi olmali winmo, blackberry, apple ancak hepsi 1200 lirayi asiyor hr nekadar mm olarak buyuk olsada hd2 kesinlikle hakkini verecektir. sehre gelir gelmez bir tane edinmek istiyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.