Şimdi Ara

internet yavaşladı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
1.719
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya arkadaşlar bendeki problem şu rapidden download yapıyorum daha 3 dakika geçmeden bağlantı kopuyor.neden olabilir acaba ama bu galiba sadece dosya çekerken kopuyor normal sörf yaparken bağlantıda sorun yok.neden acaba hiç bir şey çekemiyorumki ne anladım o zaman sınırsıza geçtim birde.
  • quote:

Orjinalden alıntı: themastertag

quote:

Orjinalden alıntı: Reanimate

internet ha var ha yok garip beylikdüzünde

nedense beylikdüzünde bi elektrik bi su bi internet sırayla hepsi gider. mahrumiyet bölgesi gibi.

bdüzü durum felc temin hız testi yaptım ping 200 kusur hızda 90kbps cıktı :D dial-up az kaldı :D
  • Bu yorumları okuyorum, okuyorum af buyurun ama gülesim geliyor. TT birkaç ay önce hızları 4 katına çıkardığından beri bu yavaşlamayı hissediyoruz. Bunu greve bağlamak olanı olduğu gibi görmemek olur. Özellikle gün içinde yurtdışı bir kaynağa internet marifeti ile erişmek isterseniz sıkıcı bir yavaşlama hissediyorsunuz. Ancak yurtiçi kaynaklara erişirken hiçbir sorun olmuyor. Bu da demektir ki TT'un birkaç aydır bize yaşattığı ve yaşatmaya devam ettiği sorun grev ile ilintili değil yurtdışına çıkış yaptığımız yolların bant genişliğinin 4 kat arttırılmış ADSL bağlantılarına yetmemesidir. Olanı olduğu gibi görüp abesle iştigal etmemeniz temennisi ile.

Saygılarımla..
  • quote:

Orjinalden alıntı: CYSTEIN

Bu yorumları okuyorum, okuyorum af buyurun ama gülesim geliyor. TT birkaç ay önce hızları 4 katına çıkardığından beri bu yavaşlamayı hissediyoruz. Bunu greve bağlamak olanı olduğu gibi görmemek olur. Özellikle gün içinde yurtdışı bir kaynağa internet marifeti ile erişmek isterseniz sıkıcı bir yavaşlama hissediyorsunuz. Ancak yurtiçi kaynaklara erişirken hiçbir sorun olmuyor. Bu da demektir ki TT'un birkaç aydır bize yaşattığı ve yaşatmaya devam ettiği sorun grev ile ilintili değil yurtdışına çıkış yaptığımız yolların bant genişliğinin 4 kat arttırılmış ADSL bağlantılarına yetmemesidir. Olanı olduğu gibi görüp abesle iştigal etmemeniz temennisi ile.

Saygılarımla..

Hızlar arttığından beri bu söylediğin durumu hiç yaşamadım, bu akşama kadar. Hızlar 4 kat arttırıldığından beri, bağlantımda bir problem yaşamıyorum, gece ya da gündüz. Haftalardır sorunsuz download yaptığım rapıd, şu an itibariyle sürünüyor. flashget, 72 defa kopup yeniden bağlanmış. Hala da kopmaya devam ediyor. Belliki bizim fiberler gene kopmuş bir yerden.

• quote:

Orjinalden alıntı: guest1911

quote:

Bu yorumları okuyorum, okuyorum af buyurun ama gülesim geliyor. TT birkaç ay önce hızları 4 katına çıkardığından beri bu yavaşlamayı hissediyoruz. Bunu greve bağlamak olanı olduğu gibi görmemek olur. Özellikle gün içinde yurtdışı bir kaynağa internet marifeti ile erişmek isterseniz sıkıcı bir yavaşlama hissediyorsunuz. Ancak yurtiçi kaynaklara erişirken hiçbir sorun olmuyor. Bu da demektir ki TT'un birkaç aydır bize yaşattığı ve yaşatmaya devam ettiği sorun grev ile ilintili değil yurtdışına çıkış yaptığımız yolların bant genişliğinin 4 kat arttırılmış ADSL bağlantılarına yetmemesidir. Olanı olduğu gibi görüp abesle iştigal etmemeniz temennisi ile.

Saygılarımla..

Hızlar arttığından beri bu söylediğin durumu hiç yaşamadım, bu akşama kadar. Hızlar 4 kat arttırıldığından beri, bağlantımda bir problem yaşamıyorum, gece ya da gündüz. Haftalardır sorunsuz download yaptığım rapıd, şu an itibariyle sürünüyor. flashget, 72 defa kopup yeniden bağlanmış. Hala da kopmaya devam ediyor. Belliki bizim fiberler gene kopmuş bir yerden.

Aynen. Ben de 4 katına çıktığından beri rahattım ama son 3-4 haftadır sürünüyo resmen net

• quote:

Orjinalden alıntı: guest1911

quote:

Saygılarımla..

Zaman zaman lokal sorunlar yaşanabilir. Burada lokalden çok genel meseleleri tartışmak gerekir gibi geliyor bana. Şu anda yaşadığımız asıl sorun yurtdışı çıkışının bize yetmemesi. Hizmet kalitesini düşüren etken bu. Grev olmasaydı bile bu sorunu yaşamaya devam edecektik. Forumu eskiye doğru şöyle bir araştırırsanız youtube'da video izleyememekten, film indirirken aşırı yavaşlamaya kadar pek çok şikayet mesajı okuyabilirsiniz. ADSL modemimizde Upstream-Downstream alanlarında yazılı olan rakamlarla hizmet alamıyoruz (bunu yurtdışı bağlantılar için söylüyorum tabii). TT'dan aldığımız hizmet bir açıdan ayıplı bir hizmet. Yurtiçinde host olan bir kaynağa satın aldığım hizmete uygun bir hız ile bağlanırken yurtdışında host edilen kaynaklara erişirken ağlamak geliyor içimizden. Aslolan mesele bence bu.

Grev meselesi ise işin farklı bir boyutunu oluşturuyor. TT'un özelleşmiş olması da farklı ve derin tartışmaların konusu olabilir. Bu konularla ilgili yazmak istemiyorum. Geçmişte TT özelleştirmesi ile bazı şeyler yazmış ve tepki almıştım. Birkaç yıl önce yazdığım yazılara şimdi baktığımda gülüyorum.

Saygılarımla..

• quote:

Orjinalden alıntı: ayhankara

ya arkadaşlar bendeki problem şu rapidden download yapıyorum daha 3 dakika geçmeden bağlantı kopuyor.neden olabilir acaba ama bu galiba sadece dosya çekerken kopuyor normal sörf yaparken bağlantıda sorun yok.neden acaba hiç bir şey çekemiyorumki ne anladım o zaman sınırsıza geçtim birde.

aynı mesele bendede var torrent çekiyorum iniyor iniyor duruyor devam diyorum devam ediyor vay yüzsüz madem devam edecen nie duruon hayır durmamış olsa
  • İnternet harbiden gitti gibi bir şey. İnternetten ne çekersem çekeyim, 1kb'ın üstüne çıkmadı hız bir saattir. Zaten sayfalar bile acayip yavaşladı. Şaka maka yine kablolar mı gitti ya
  • Limitliden sınırsıza geçmiştim gayet güzel kullanıyordum. Hız bakımından normaldi. Emule kullanırken 100 küsür k ları görebiliyordum. Ne zaman grevden bahsedilmeye başlandı, o günden beri emulede 20 k'nın altına düştü. 1 dk'lık videoyu hiç takılmadan izleyen ben artık 20 dakikada izleyebiliyorum Daha doğrusu youtubeyi ziyaret etmiyorum artık. Rapid zaten içler acısı, tam bir işkenceydi, işkence olmaya devam. ve daha bir çok sorun.

Grevle alakası yok diyor bazı arkadaşlar ama bu dediğim sorunların hepsi grevle birlikte başladı. Neyse düzeleceğini umut ederek yaşamaya devam. Ama telekoma benden de bir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi half life -- 29 Ekim 2007; 12:46:38 >
  • istanbul/avrupa NET REZALET SAYFALAR AÇLILMIYOR!
  • bursa da aynı, ne download var ne de sayfalar çabuk açılıyor
  • arkadaşlar artık cim yilmaz da buna bi reklan çeker gaari.(ayrıca sabit ücret ödemeye devaaaaaam)ev de ev telefonu geçirilir.
  • ANLAŞILAN TR ÖLDÜ İNTERNET SONUNDA POKU YEDİ,.

vediğim 50ytl'yemi yanayım hıyar gibi 1 saat bi sayfanın açılmasını beklemememi yanayın,mendil verin ağlayacağım hhöööööönnnkkk........................
  • Ankara/Ostim ve hız inanılmaz yavaş. Hatta hız kelimesini kullanmak bile ayıp. Video seyretmeyi, film indirmeyi bırak sayfalar bile nazlı nazlı açılıyor. TT uyanık ama, paketinize göre belirtilen hızlar sahip olabileceğiniz maksimum hızlar. Yani 1024 diye illa 1024 olmaz. TT nin keyfi olur yatırım yapar ve yurtdışı çıkışlarını artırırsa birde sorun olmazsa yararlanabileceğiniz maksimum hız onlar. Aslında bağlantımız 1024/256 değil 0-1024 / 0-256. Paranla rezil olmak diye buna derler. Telekomun tekel konumu bitmedikçe daha biz çok başlık açar ve çok mesaj yazarız.
  • ankara, internet göçmüş vaziyette.. sayfalar açılmıyor videolardan bahseden kim
  • İstanbul'da da aynı. Yaklaşık 15-20 dakikadır sayfalar bile zor açılıyor.
  • torrentla bir sorunum yok ama nette sörf yapmak yutupda video izlemek ne mümkün
  • şu an izmirde internet berbat aynı sorunu yaşayan var mı ?
  • Yalovadada durum aynı internet işkence durumunda torrente sorun yok ama nette gezinti imkansız gibi
  • istanbul fatih
    net felç dh den bir sayfaya girmek bile en az 1 dk. sürüyor nerdeyse
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.