Şimdi Ara

İnterneti hızlı kullanabileceğim laptop

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ben PC de sadece Fİlm izliyorum ve nete giriyorum.En son oyunu 1996 senesinde oynadım oynamayı da düşünmüyorum.

İnternette gezerken web sitesi vs hazırlarken bana sorun çıkartmayacak değil de üst seviye de hız anlamında performans verecek

LAPTOP arıyorum.Oyun vs oynamayacağım için ekran kartı nasıl olacak tam bilmiyorum.Bu konuda direk bunu şunu al diyebileceğiniz

Birbiri ile uyumlu LAPTOP varsa çok sevinirim.

Net fiyat belirlemedim ama sadece internet+film olacağı için üst limit 1600 TL olsun istiyorum.Ekran kartı LAPTOP u yavaşlatsın hiç

istemiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: filmciadam

İyi günler öncelikle .

Ben PC de sadece Fİlm izliyorum ve nete giriyorum.En son oyunu 1996 senesinde oynadım oynamayı da düşünmüyorum.

İnternette gezerken web sitesi vs hazırlarken bana sorun çıkartmayacak değil de üst seviye de hız anlamında performans verecek

LAPTOP arıyorum.Oyun vs oynamayacağım için ekran kartı nasıl olacak tam bilmiyorum.Bu konuda direk bunu şunu al diyebileceğiniz

Net fiyat belirlemedim ama sadece internet+film olacağı için üst limit 1600 TL olsun istiyorum.Ekran kartı LAPTOP u yavaşlatsın hiç

istemiyorum.

https://www.pcdepo.com/dell-inspiron-3543-b20f81c-notebook

ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılar

• quote:

Orijinalden alıntı: filmciadam

İyi günler öncelikle .

istemiyorum.

http://www.teknolojikapinda.com/asus-laptop-modelleri/asus-k555ln-xo398d-notebook

bu sana yeterli olucaktır fazlasıyla . Uuzun ömürlü bilgisayarın olur bi incele istersen ;)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.