Şimdi Ara

İnternetten Bilet Alım - Temin - Check-in bi kaç sorum var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar.daha önce hiç uçuş yapmadım havaalanında dahi bulunmadım orda sıkıntı yaşamak istemiyorum aydınlatabilirseniz sevinirim.
    Şimdi ben temmuz ayında Antalyaya gidicem Pegasustan bilet almak istiyorum sorularım şunlar :(

1-)İnternetten bileti aldık, bilet e-posta ya geliyor biz mi çıkarıyoruz yoksa rezervasyon kodu gibi bir şeyle check-in sırasında mı veriyorlar? Sabiha gökçenin sitesinde checkin sırasında biletinizi ve kimliğinizi hazır bulundurun denmiş anladığım kadarıyla internetten alınca ben çıkarıcam yazıcıdan?
    2-)Başkasının kredi kartıyla aldığımız bilet için onun da havaalanına gelmesi mi gerekiyor?
    3-)Bagajı check in sırasında bırakıyoruz değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Olizwel -- 23 Mayıs 2014; 19:49:23 >

• 1) Asıl bileti check-in sırasında alıyorsunuz. Check-in'e gittiğinizde, satın alımınızdan sonra size verilen rezervasyon kayıt numarası ve kimliğiniz yeterli olacaktır.
    2) Böyle bir şart yok.
    3) Eğer bagaj yanınıza alabilecek kadar küçükse(8 kg'ye kadar) yanınıza alabilirsiniz zaten koltuk üstlerinde bagaj kabinleri var koyabilmeniz için, ama büyük bagajınızı check-in sırasında teslim ediyorsunuz.
  • Yurtdisi ucus icin Internet uzerinden bilet alinirken pasaport numarasi isteniyor mu ya da oyle bir sey var mi?once bilet alip sonra sonra pasaport cikarsak check in'de sorun cikar mi? Pasaportta isim buyuk harfle yazili. Site uzerinden ucak bileti alirsak isimlerimizi buyuk harfle mi yazmamiz gerekiyor yoksa ilk harfleri buyuk olsun yeter mi?
    Ayrica yurtdisi cikis harcini ziraat bankasina yatirip dekontla pul alabilir miyiz? Sorularim birazsacma olabilir ama bilgiye ihtiyacim var tesekkurler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Olgi -- 23 Mayıs 2014; 20:01:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.