Şimdi Ara

iPad 2'deki 3g bağlantıyı wifi hotspot yoluyla paylaştırmak ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
4.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar hepinize selamlar, ipadime 3g data paketi aldığım için bilgisayarımda kullandığım vinn hattımı fazla maliyet oluşturmaması için kapattırdım. Fakat bazı zamanlar bilgisayarda çalısmam gerektiğinde internet bağlantısına ihtiyac duyuyorum. iPad'im 4.3.3 versiyon jailbreakli. iPad'deki 3g internet paketimi bilgisayarıma wifi hotspot olarak paylaştırmanın bir yolu var mı?

Yardımınıza ihtiyacım var. Teşekkür ederim.

• Bildigim kadarıyla cydiadan mywi yi indirmeniz gerek. Sanırım 20 dolardı. Mywi den paylastirabilirsiniz. Saygılar.
  • Evet, ben de araştırdığımda mywi ile karşılaştım ama 20 dolar bu işlem için çok fahiş bir fiyat, üstelik tam olarak ise yarayacağının da garantisi yok. Başka bir yolu yok mu acaba ?

Yorumlarınız ?
  • ben ipad1ime mywi yi ucretsiz indirmistim sonradanmi parali oldu bu program?

20 dolar gercekten cok para ancak uygulama sorunsuz calisiyor,sahsen bem cok memnundum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • jailbreak yapıp pdanet programı ile sorunsuz yapabilirsiniz.program cydia'da mevcut
  • quote:

Orijinalden alıntı: ralp88

jailbreak yapıp pdanet programı ile sorunsuz yapabilirsiniz.program cydia'da mevcut

Denedim,işe yarıyor fakat pek güvenli gelmedi bana .
  • ben onu kullanıyorum hocam sağlam bir şifre koyduktan sonra bir şey olacağını zannetmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ControlYourDream

quote:

Orijinalden alıntı: ralp88

jailbreak yapıp pdanet programı ile sorunsuz yapabilirsiniz.program cydia'da mevcut

Denedim,işe yarıyor fakat pek güvenli gelmedi bana .

Teşekkür ederim, şimdi deneyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AhmedKaymakcı

ben ipad1ime mywi yi ucretsiz indirmistim sonradanmi parali oldu bu program?

20 dolar gercekten cok para ancak uygulama sorunsuz calisiyor,sahsen bem cok memnundum

ayıp ya kendi internetimi paylaşmak için 20 dolar mı ödeyeceğim.o paraya 3 aylık internet alınıyor
  • ipad2 android telefondaki wi-fi hot spot ile internete girebiliyor mu?
  • Denemedim ama muhtemelen girer hocam, çünkü cihaza özel bir wifi bağlantısı değil.Bilgisayardan da girebilirsiniz, wifi bağlantı özelliğini kullanabilen her cihazdan girebilirsiniz diye düşünüyorum. Saygılar.
  • Teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hederahelix

Arkadaşlar hepinize selamlar, ipadime 3g data paketi aldığım için bilgisayarımda kullandığım vinn hattımı fazla maliyet oluşturmaması için kapattırdım. Fakat bazı zamanlar bilgisayarda çalısmam gerektiğinde internet bağlantısına ihtiyac duyuyorum. iPad'im 4.3.3 versiyon jailbreakli. iPad'deki 3g internet paketimi bilgisayarıma wifi hotspot olarak paylaştırmanın bir yolu var mı?

Yardımınıza ihtiyacım var. Teşekkür ederim.

insanelyi kaynağından Mywi uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
  • benim evde adsl yok. bende ipade jailbrake yapıp internet paylaşım noktası oluşturmak istiyorumda yapanlara bir kaç sorum var. ipadın oluşturduğu ağ yan odalardan çekecek kadar güçlümüdür ve de ağa bağlanmak için ipadi aktifleştirmek gerekirmi. teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.