Şimdi Ara

iPhone 3G S FW 3.1 için Unlock -- TURBO SİM ÇIKTI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
2.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ebay.de de gördüm. 3g s v3.1 için unlock etmeye yarayan turbo sim.
    Sizce doğruluğu ne kadar çıktı mı gerçekten? Satıcının puan ve yorumlarına bakılırsa bir terslik yok. Adam aynı üründen satmış ve olumlu yorum almış.

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=250506295390#ht_2338wt_1088

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi obattal -- 24 Ekim 2009; 19:03:51 >

• bu süper haber işte..... bu doğruysa ki öyle gözüküyor olay bitöiştir... şimdi corap söküğü gibi gelir gerisi....
  • turkiyede varmıdır bundan????
  • çinde çok uzun süredir satılan birşey bu. ama çok stabil çalışan birşey değil. Şarjdan yiyor
  • stabil çalışan bir modelini illaki çıkaracaklardır ne zaman gelir dersiniz Türkiye'ye ?
  • fiyati 50 euro kargo ne kadar tutar bilemem . onu takinca sarj cabuk biter. okardar para verene kadar donanimsal mudahaleye 100 tl vermek daha mantikli
  • bu tarz ürünler cihaza sürekli bypass yapar ve şarjınızı su gibi bitirir...
  • Arkadaşlar Alibaba da kontrol etdim çinde satılmıyor !
    Ayrıca şarşınıza bi etkisi yok.Donanımsal mudaheleden daha ii deyilmi ?
  • en son çare olarak düşünün tavsiye etmem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darendeli -- 25 Ekim 2009; 1:00:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: codding

Arkadaşlar Alibaba da kontrol etdim çinde satılmıyor !
    Ayrıca şarşınıza bi etkisi yok.Donanımsal mudaheleden daha ii deyilmi ?

Alibaba çin pazarını önünüze mi seriyor? Benim patronlarımdan birisi sürekli çin e gidip geliyor. Bu ürünler oralarda yıllardır satılıyor. Sadece iphone için üretilen bir şey değil.

Ayrıca tekrar söyleyeyim bu ürün simlock kaldırmaz. Sadece kullanılan simkartı amerika üzerinde kullanıyormuşsunuz gibi gösterir bu şekilde şebeke alırsınız. Fakat bunu kullandığınızda baz istasyonu değiştirdiğinizde hat bi an kaybolur ve tekrar şebekeyi bulur. Bu yüzden her şebeke aradığında fazladan akım çeker bu da sizin kullandığınız cihazın şarjını çabuk bitirir
  • Yazılımsal unlock gecikir ise donanımsal müdahele yapılmasından çok daha mantıklı diye düşünüyorum bunu almak. Zira elimizdeki telefonlar milyarlık aletler. Bir içi açılsa 300 400 tl aşağıdan satmak gerekiyor ilerde normal piyasasından.

3G 2.2.1 versiyonuna da unlock çıkmadığı zaman turbo sim kullanmıştık. Açıkçası çok stabil bir turbo sim çıkardıklarından baz istasyonu değiştiğinde sinyal kopması hiç yaşamadım ve şarjım gayet normaldi.
    Ve şu andaki fiyata bakmayın. Henüz yaygın olmadıgından 50 euro civarı. Yayıldıgında 30-40 tl ye bulmamk mümkün olacaktır.
  • arkadaşlar benimde 3gs telefonumla ilgili unlock problemim var telefon yaklaşık 1 aydır evde yatıyo versıyon 3.1 e yanlışlıkla yükselttim lütfen su turbo sım ı nerden alırız yardımcı olurmusunuz cıhazı kullanamamak canımı cok sıkıyo şimdiden teşekkür ederim
  • Arkadaslar, turbo sim`in bataryayi cok harcadigi, somurdugu veya cok cabuk bitirdigi ile ilgili soylenenler cok dogru degil. Lutfen olayi abartmayalim. Turbo simin sarji "cok" yedigi dogru degil. Ewt batarya omru ile ilgili mutlaka fark olacaktir ancak bu gozle gorulur derecede bile olmaz, ki "somursun". Uzerinde cok komplike bir sistem yok ki sarji dikkate alinacak kadar etkilesin. Uzerinde cok basit bir devre sistemi olan, kagit inceliginde bir urunun iPhone`un batarya enerjisini ne kadar emebilecegini soyleyebiliriz? Kaldi ki iPhone`un enerjisini 220V`a cevirip buzdolabi veya bilgisayar calistirdigi da yok
  • Hala donanimsal mudaheleden bahsediliyor. Arkadaslar 3gs e donanimsal mudahele ile de bir sey yapamiyorsunuz. Beklekten sikilan, sansini denemek isteyen varsa versin siparisi e-bay den 10 gun sonra kullansin cihazini. Ben biraz daha bekleyelim derim. Bunca zaman sabrettik 3 5 gun daha sikalim disimizi.

• quote:

Orijinalden alıntı: emnbtk

http://cgi.ebay.com/Apple-iPhone-3GS-16GB-Unlocked-Jailbroken-OS-3-1-2_W0QQitemZ120487196249QQcmdZViewItemQQptZPDA_Accessories?hash=item1c0d98b659
    http://cgi.ebay.com/New-Apple-iPhone-3G-S-16GB-Legally-Factory-Unlocked_W0QQitemZ300361975779QQcmdZViewItemQQptZCell_Phones?hash=item45eef807e3

ebayda bu aletlerden var?şimdi bunlar yalanmı söylüyor yoksa amerikalılar buldu bizim haberimizmi yok.

custom fw ile 3.1.2ye yükseltmiştir.3.0 makineyi 3.1.2 ye yükseltip unlock yapmak çok zor bişi değil

• 3gs custom fw sorunu var... ben yukleyemedim.. bununla ilgili konu actım. kimse yardımcı olmadı....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.