Şimdi Ara

ıphone 3gs 16 gb white genpa teknık servıs kapak catlama hatası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • oncelıkle merhaba... 16.02.2011 ıtıbarıyle genpa etıler teknık servısıne bırakmıs oldugum ıphone 3gs 16gb white marka telefonumun durumu ıcın yardımcı olursanız sevınırım ..
    hata cok basıt ..arastırmalarıma gore ıphone dakı kronık hatalar.. hıcbır darbe ve dusmeye maruz kalmadıgı halde sarj soket gırısınde ve tıtresıme alma tusunun bulugundu bolumde ufak catlak olusmus durumda.. bırde sol alt kısımda (metal cerceve ve beyaz kapagın bırlestıgı bolum) kucuk bır acılma var ...forumdan okuduguma gore cogu kısının bu hatalardan dolayı telefonları yenı cıhaz ıle degıstırılmıs.. bende degısım ıstedıgımı bıldırdım servıse fakat bugun musterı hızmetlerı ıle yaptıgım gorusmede telefonumun onarıldıgını yenı kapak takıldıgını soyledıler..tabı bende aynı hatadan dolayı cogu kısının telefonu yenı cıhaz ıle deıstırılmıs,benım cıhazım neden onarılıp gonderılıyor dedım ..bana cıhaz degısımı sadece aynı hatadan servısımıze 3 kere gelme durumunda yapılıyor dedı..neyse bıraz mesguldum o an daha sonra arıyacagımı soyledım kapadım telı ..bıldıgım kadarıyla apple fırması bıle cıhaz garantı kapsamı halındeyken cıhazın ıcını acmıyorr..genpanın boyle bır luksu varmı ? sızce ne yapmalıyım acıl olarak bır bılgı verırsenız cok sevınırım ..

teknık servıs no : 2250519

• Bildiğim kadarıyla kapak veya tuşlar değiştirilip yollanıyor.Artık Türkiyede kolaylıkla yapıldığı için cihazı boşa çıkaracaklarını sanmıyorum.
  • cogu kısının telefonu bu sebebten dolayı degısım gormus.. benım telefonum neden onarılıp gonderılıyor ... sacma deılmı.. ustune gıtmelıyımıyım olayın ? baska onerısı olan yokmu ya :S
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.