Şimdi Ara

ıphone 4 ılk ıtunes a baglama?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar oncelıkle forumda arastırdım bulamadım oyzden yenı konu actım.. Amerıkadan ıp4 getıtrdım kndme . smdı daha pasaport bulamadıgım ıcın telefona sım takmadım kıtlenmesın dıye. 11 agstosta kendm cıkıs yapacagım ıcın o zmna kadar beklıcem. ama bu zaman zarfında telefona uygulama yuklemek muzık dınlemek vs ıcın naısl bır yol ızlemem lazm? ıtunesa baglayın yazıyo bagladım sım kart takın dıyor. sım kart taktıgım an 2 hafta ıcınde kapancak telefon ve anlamsz bısy olcak bunun bı cozum yolu yokmudur? bırde smdı jb lı 2g var bende ıtuns uzerınde ıpa uzantılarını attıgım uygulamalar mevcut. bunları ıp4 e nasıl atabılırım dırek senkronıze ettıgımde uygulamalar yuklenırmı? forumda bır arkadas cydıa dan syncapp+ mı ole bsy ındırmenz lazm demıstı ıp4 jaılbreak yapmıcam eger atabılırsen uygulamaları.. ama 2g de de oyle brsey ındırmedım aynen seknronıze ettıgımde uygulamaları yukluyor? bılgılendırrsenız tskkr ederım. saygılar

• yokmu cwp werebılck kımse arkadaslar?
  • En kötü telefon kapanır ve kayıt yaptırınca açılır. Simkartı takmadan açmak olmuyor. Hele bir telefonu aktif hale getir, jb için sonra düşünürsün.
  • sım tkmadan olmyyor ynı. anldm, dığer konu hkknda da bılgılndırırmısın bn bıdaha konu acmamak ıcın yazıya eklemıstım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.