Şimdi Ara

iphone 4s den anlayanlar acil yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iyi akşamlar arkadaşlar iphone 4s aldım bilqisayardan usb ile şarj edebiliyorum ama prizden edemedim prize kuçuk qelıyor bir şey daha var o qiriyor prize fakat bu seferde ona sokamadım nasıl bir yardım edin kusura bakmayın klavye bozuk ondan q bole yazdım teşekkurler şimdiden

• Amerikan prizlerine uygun sarj cihazi olabilir elektrikcilersen sarj cihazina uygun aparat al o sekilde kullanabilirsin bendeki oyle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AykutAktas

Amerikan prizlerine uygun sarj cihazi olabilir elektrikcilersen sarj cihazina uygun aparat al o sekilde kullanabilirsin bendeki oyle

kardeş usb hariç bir adaptör daha var o prize qiriyor bu sefer dock baqlayıcısını o qiren adaptöre takamadım deqdırıyorum şarj oluyor ama bir turlu takılmadı ? çıkıyor hemen
  • konuyu sslerle desteklermisin
  • quote:

Orijinalden alıntı: emree70

iyi akşamlar arkadaşlar iphone 4s aldım bilqisayardan usb ile şarj edebiliyorum ama prizden edemedim prize kuçuk qelıyor bir şey daha var o qiriyor prize fakat bu seferde ona sokamadım nasıl bir yardım edin kusura bakmayın klavye bozuk ondan q bole yazdım teşekkurler şimdiden

Hocam anlayamadığım bişey var; Adaptör bizim alışkın olduğumuz iki silindir çubukmu yoksa? Amerikan tarzı 2 dikdörtgen prizma çubuktanmı oluşuyor? Eğerki herzaman kullandığımız ürünlerinki gibiyse ve prizden çıkıyorsa, çubukları biraz zorlayarak içeri doğru kapat veya dışa doğru aç(Güç denemesi yapma kırılır.) Makul miktarda kuvvet uygulayıp tekrar prize takıp dene.

Fakat adaptör amerikan tarzıysa araya @AykutAktas arkadaşın dediği gibi çeviriciyle kullanıcaksın. Buda hiç problem değil bende öyle kullanıyorum. Ucuz bir parça heryerde bulabilirsin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.