Şimdi Ara

İphone 4s'te arka planda youtube videosu çalmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iphone 4s kullanıyorum. youtube'dan müzik açıp telefonu tuş kilidine aldığımda aşağıdan play tuşuna basınca video ismi ve ileri geri tuşları kayboluyor ve videonun sesi çalmıyor. eskiden bu konuda bir sorun yoktu. neden böyle oluyor? nasıl düzeltirim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam aynı sorunu ben de yaşamıştım. Normalde safariden de açıp çıktıktan sonra play tuşuna basınca çalıyordu artık çalmıyor anlamış değilim. Size iplay isimli uygulamayı öneririm. youtubedaki çoğu videoyu bulup mp3 haline getirebiliyorsunuz ve arkaplanda çalıyor.
  • apple music al

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ktaskaya

Hocam aynı sorunu ben de yaşamıştım. Normalde safariden de açıp çıktıktan sonra play tuşuna basınca çalıyordu artık çalmıyor anlamış değilim. Size iplay isimli uygulamayı öneririm. youtubedaki çoğu videoyu bulup mp3 haline getirebiliyorsunuz ve arkaplanda çalıyor.

bende de eskiden safariden açıp çıktıktan sonra çalıyordu ancak şimdi ya çalmıyor ya da beş saniye çalıp kapanıyor. eskiden bunu yapabiliyordum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: supermerveeee

quote:

Hocam aynı sorunu ben de yaşamıştım. Normalde safariden de açıp çıktıktan sonra play tuşuna basınca çalıyordu artık çalmıyor anlamış değilim. Size iplay isimli uygulamayı öneririm. youtubedaki çoğu videoyu bulup mp3 haline getirebiliyorsunuz ve arkaplanda çalıyor.

bende de eskiden safariden açıp çıktıktan sonra çalıyordu ancak şimdi ya çalmıyor ya da beş saniye çalıp kapanıyor. eskiden bunu yapabiliyordum.

https://forum.donanimhaber.com/ios-10-3-1-safari-youtube-arkaplanda-calma--125860966#125860966

• quote:

Orijinalden alıntı: Salvador_Limones

quote:

Orijinalden alıntı: supermerveeee

quote:

https://forum.donanimhaber.com/ios-10-3-1-safari-youtube-arkaplanda-calma--125860966#125860966

Çok teşekkür ederim hocam :)

• Bu özelliği olan birçok app varken neden safari??

• youtube dan video açtıktan sonra tuş kilidine al ve tekrar telefonu açmak için home tuşuna bas. alttan yukarı kaydır elini hani şu wi*fi filan açma sayfası gelior ya o gelince altta play tuşu var. ona basılnca oluyor
  • Yazılımsal sıkıntı çoğu kişide var

• yazılımsal sıkıntı falan değil

youtube uygulamasını bilerek kapattığı bir özellik

adamlar boşuna mı youtube red üyeliği satıyor?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.