Şimdi Ara

iPhone 5 Kapaklı Kılıf Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar.Kapaklı kılıf alıcam acaba kullandıgınız bildiğiniz iyi kapaklı kılıfları paylaşırsanız sevinirim iyi forumlarrr

• güncel...!
  • spigen ultra flip
  • .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende bu ıkısını kullanıyorum flif cıhazı kalınlastırmıyorlar
     iPhone 5 Kapaklı Kılıf Önerisi iPhone 5 Kapaklı Kılıf Önerisi iPhone 5 Kapaklı Kılıf Önerisi

• quote:

Orijinalden alıntı: islam0326

Bende bu ıkısını kullanıyorum flif cıhazı kalınlastırmıyorlar
     iPhone 5 Kapaklı Kılıf Önerisi iPhone 5 Kapaklı Kılıf Önerisi iPhone 5 Kapaklı Kılıf Önerisi

tşkler başka öneriniz varmı acaba

• Kapaklı kılıf pişmanlıktır.. Alırsınız ilk günler bir heves kullanırsınız ama sonra sıkıcı ve itici gelmeye baslar. Şu incecik kapak kılıflara geri dönersiniz. Benim edindiğim tecrübe bu.

• Bencede arkadaş doğru demiş.Belli bir süre sonra sıkıyor.Tabi tercih meselesi.

• quote:

Orijinalden alıntı: konsolalmayacalisanadam

Kapaklı kılıf pişmanlıktır.. Alırsınız ilk günler bir heves kullanırsınız ama sonra sıkıcı ve itici gelmeye baslar. Şu incecik kapak kılıflara geri dönersiniz. Benim edindiğim tecrübe bu.

kapaklı kılıf hariç hangi kılıfı öneriyorsunuz ben ince ama sağlam istiyorum açıkcası
  • Sağlamlık açısından dediğiniz mantıklı tabii ama görünüş olarak ince şeffaf kılıflar hoş duruyor. Ama sağlam mı bilemem ben henüz yere düşürmedim.
  • valla ben bundan sipariş verdim. çok hoşuma gitti.

http://www.elmasepeti.com/Speck-FabShell-Sert-iPhone-5-Kilifi-Siyah-Ekose-_15062.html

ince kılıflar tabiki güzel ama telefonunu gerçekten korumak istiyorsan bu tarz bişey almalısın. bunla telefonu balkondan at bişey olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi This is it -- 7 Eylül 2013; 19:55:10 >
  • quote:

Sağlamlık açısından dediğiniz mantıklı tabii ama görünüş olarak ince şeffaf kılıflar hoş duruyor. Ama sağlam mı bilemem ben henüz yere düşürmedim.

ne kullanıyorsunuz şuan
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExTRa[HRN]STaR07

quote:

Sağlamlık açısından dediğiniz mantıklı tabii ama görünüş olarak ince şeffaf kılıflar hoş duruyor. Ama sağlam mı bilemem ben henüz yere düşürmedim.

ne kullanıyorsunuz şuan

Ben ip5 değil it5 kullanıyorum. Malzeme kalitesi hemen hemen ip5 ile aynı.http://www.dr.com.tr/elektronik/muvit-clearback-5-nesil-ipod-touch-kilifi-ekran-koruyucu-film-seffaf-//bilgisayar/aksesuarlar/ipod-aksesuarlari/urunno=0000000435969

linkteki ürünü kullanıyorum. Henüz bir sorunum olmadı fakat tam oturmuyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.