Şimdi Ara

İphone 5S CAZE THIN EDGE bumper SPIGEN ULTRA THIN AIR CRYSTAL SHELL Mİ ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
1.870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hocam baska cihaz oldugu an cekip koyacagim ama genen senekiler yumusak plastikti sanirim yeni thinedge ler sert plastik ama incecik varligi yoklugu belli degil yenisinin tam tas gibi sardı telefonu tek sorun otururken kenarlardan arka jelatini kaldiriyor hava aliyor jelatin guzel jelatin ustune oturtmak lazim ilk cektigimde resmi atacagim birda kargo cok hizliydi 8 gunde bana ulasti urun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sindirgi -- 6 Aralık 2013; 13:19:59 >
  • Hocam sizin urun yumusak plastikmi bu sert ama tam oturuyor telefona o caze yazan ince plastigi oturtmakda zorlandim ucu ucuna taktim ama cok kalite incecik kic kabalastirmadi telefonu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sindirgi -- 6 Aralık 2013; 13:18:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: koray swıss

quote:

Orijinalden alıntı: sindirgi

Arkadaslar kilzifi aldim caze den cok ince ve kibar varligi yoklugu belli degil
     İphone 5S CAZE THIN EDGE bumper SPIGEN ULTRA THIN AIR CRYSTAL SHELL Mİ ? İphone 5S CAZE THIN EDGE bumper SPIGEN ULTRA THIN AIR CRYSTAL SHELL Mİ ? İphone 5S CAZE THIN EDGE bumper SPIGEN ULTRA THIN AIR CRYSTAL SHELL Mİ ?

Hocam Telefona takılı fotoğraf çeker misiniz ?
    Bende eski modeli var yeni cazeleri merak ediyorum. teşekkürler

Hocam buyur resimler
     İphone 5S CAZE THIN EDGE bumper SPIGEN ULTRA THIN AIR CRYSTAL SHELL Mİ ?
     İphone 5S CAZE THIN EDGE bumper SPIGEN ULTRA THIN AIR CRYSTAL SHELL Mİ ? İphone 5S CAZE THIN EDGE bumper SPIGEN ULTRA THIN AIR CRYSTAL SHELL Mİ ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sindirgi -- 6 Aralık 2013; 15:15:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sindirgi S kullanıcısına yanıt
    Hocam bendeki ilk seridendi sen yenisini almışsın onun hakkında bilgim yok.O caze yazan yer sıkı bir şekilde oturuyordu zaten sıkı oturması lazımki açılmasın.Resimleri şurdaki konumdan bakabilirsin belli bir süre kullanıp satmıştım şimdi ya yeni seriden yada şu full koruyan şeffaf olandan alabilirim.
    http://forum.donanimhaber.com/m_80483652/f_//tm.htm#80483652
  • Yeni caze thinedgeler cok guzel olmus. Ip5im suan elimde olsa direk alirdim :)

• bLind kullanıcısına yanıt
    Evet gercekten sımsıkı oturdu telefona zerre oynama yok spg ninde takmistim telefona o yumusak plastik uzerine asil bumper i takiyordum o oynama cok cok az yapiyordu bunda milim oynamiyor ama cok sert bir plastikden o yuzden sert tarbelerse darbeyi emmez kirilir gibi geldi yoksa cok cok guzel bir urun kargoda hizli 8 gunde geldi

• Bende ebay dan sipariş verdim bakalım brown olanını ne zaman gelir allah bilir..
  • BAEMER B kullanıcısına yanıt
    Benim 8 gunde geldi cok cok hizli gonderi yapiyorlar.

• @sindirgi
    Sağol hocam. peki son birşey kenarları telefona oturuyor dimi ? yani nasıl desem yanlardan cektiğinde bol değil boşluk yok ?
  • quote:

Arkadaslar kilzifi aldim caze den cok ince ve kibar varligi yoklugu belli degil
     İphone 5S CAZE THIN EDGE bumper SPIGEN ULTRA THIN AIR CRYSTAL SHELL Mİ ? İphone 5S CAZE THIN EDGE bumper SPIGEN ULTRA THIN AIR CRYSTAL SHELL Mİ ? İphone 5S CAZE THIN EDGE bumper SPIGEN ULTRA THIN AIR CRYSTAL SHELL Mİ ?

Hayirli olsun

• koray swıss kullanıcısına yanıt
    Bosluk hic yok hatta cok sıkı jelatini bile kaltiriyor jelatinin ustune zorla cikardim cok kibar hemde cok iyi ufacik bir esneme oynama bile yok

• kemaloztin kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim

• Bende kullanıyorum eski acze gerçekten güzel;)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apple'ın kendi sattığı caseler daha güzel bence pruduct red case kullanıyorum çok memnunum güzel ve şık bir ürün çıkarmış apple.

• ibrahimhd İ kullanıcısına yanıt
    Evet guzel gercekten ama biraz tuzlu

• quote:

Tesekkur ederim

Rica ederim

• Arkadaşlar, ben caze'in şeffaf olanını alacam da. şeffaf olanın dezavantajları var mı?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.