Şimdi Ara

İPHONE 5S DEN İPHONE 7 YE GEÇMEYE DEĞERMİ ARKADAŞLAR (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Soruyu sormuşsun. Ben de kendi cevabımı vereyim. 5Se bunca yıl iyi davrandıysan, bir yıl daha bekle. Elindeki parayı Euro ya da dolara çevir kur avantajını yakaladığında, 2018 içerisinde 8 ya da sonbaharda 9 veya her ne olacaksa adı ona geç. 8 Mayıs gibi rakamsal avantaja girecek TL olarak. Yurt Dışı cihaz sana göre değil çünkü sürekli tel değiştirmiyorsun. iOS 11 5S için artık yolun sonu. Yol bitince ayrıl. Arkadaşların gömdüğü gibi öldürmemiş ama süründürüyor telefonu, yakında uygulama destekleri yavaş yavaş bitmeye başlar. Tam denk gelir. O zaman istediğin modeli değerlendirirsin. Bir de benim dediklerimi düşün.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bambogie B kullanıcısına yanıt
    Eyw yorumun için kardeşim ben yukardada belirttim ama 7 yi iptal ettim arkadaşlar görmemiş senin dediğin mantıklı ama para şuan elimde tl ve dolarda euroda uçtu şu dk itibariyle 3.88 dolar. Telefona iyi davranamadık arka kamerası ve sesli sessiz tuşu çalışmıyor ve batarya bitik o yüzden 11 kasımda alıcam n11 den teli inşallah

• Şu an alınan euronun doların geci yok. Merak etme. Ha artık emekli olduysa zaten o zaman yapacak bir şey yok. Şimdiden iyi günlerde kullan demek lazım.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.