Şimdi Ara

iphone 5s slow motion videoları bilgisayara aktarmak.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
3.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Çektiğim slowmotion videoları bilgisayarda açtığımda normal çekim gösteriyor. İlk başta acaba slowmotion olarak sadece iphone da mı gösteriyor diye düşündüm, ama internette 5s le çekilmiş yavaş çekim videolar var. Nasıl yapılacağını bilen arkadaşlar açıklarsa sevinirim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bilgisayara direk aktaramiyorsun. Mac'in varsa imessage ile yollaman lazim. Ya da youtube yukleyecek sonra bilgisayarina indireceksin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mail atıp ordanda indirebilirsin.
  • bilgisayarda 120 fps görünüyorsa movie maker tarzı basit bir programla hızını 5 kat düşürebilirsin (24 fps'ye kadar yani). Elimize geçse telefon yardımcı oluruz ama 14 kasımı bekliyoruz
  • bunun kablo ile bir çözümü yokmu arkadaşlar
  • arkadaşlar çözüm bulundu.

Email atmak çözüm değil çünkü vidoyu sıkıştırdığı için kalite çok düşük geliyor. Youtubeda atmak mantıklı degil herkesin internet hızı fiber olmadığı için upload yapamıyor..

Çözüm TruSloMo isimli ücretsiz uygulamayı kullanarak slow motion videolarını pcye ,hdd veya facebook vs sosyal medyalarda paylaşabilirsiniz.

Programı açın Film Rulosundan ağır çekim efekti eklemek istediğimiz videoyu seçiyoruz, slow motion yapacağı başlangıç noktasını değiştirebiliyoruz. Ardından da sağ alttaki “Done” seçeneğine tıklayarak videomuzun sosyal ağlarda paylaşmaya uygun hale getiren çevrim/sıkıştırma işlemini başlatıyoruz. İşlem tamamlandıktan sonra da Instagram veya Facebook’ta paylaşmaya uygun yeni videomuz yine Film Rulosuna kaydedilmiş oluyor.

Progarm Ücretiz ancak ağır çekimin başlangıç noktasını değiştirmemize imkan veriyor. Eğer bitiş noktasını da değiştirmek ya da bir video için birden fazla ağır çekim efekti eklemek istiyorsak o zaman uygulama içi alımla ücretli olan PRO sürümüne upgrade etmemiz gerekiyor.

Updadete etmenizi şidlet tavsiye ederim Ben 2TL ye aldım. Anında videoların slow motionları ayarlayıp pc ye aktardım.

Şiddetle tavsiye ederim.

Bu bilgiyi iphoneturkey com dan Mustafa Tan tarafından alıntı yaparak bilgi amaçlı paylaşıyorum. Kesinlikle konu çalıntı vs şeklinde cevaplar yazmayın.

İyi günle dilerim.

• meego kullanıcısına yanıt
    Çok işime yaradı teşekkürler.
  • ø kullanıcısına yanıt
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.