Şimdi Ara

IPHONE 6 / IPHONE 6 PLUS -- 'Seçiminiz hangisi?' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozzturkgem

Iphone 6 Plus'ın ramini 2GB zannederken kesinlikle kararım iphone 6 plus 64 GB idi.

Ama artık eğer gelen bilgiler sahte değilse iphone 6 plus in da ram i 1GB, son kararım iphone 6 64GB olacak hiç olmaz ise tek elle mesaj yazmaya devam edebilirim (şu an 5S kullanıyorum)

iphone 6 Plus 1GB ram Kaynaklar:

IPHONE 6 / IPHONE 6 PLUS -- 'Seçiminiz hangisi?'

http://www.phonearena.com/news/Apples-iPhone-6-Plus-phablet-also-comes-with-1-GB-of-RAM_id60741

http://www.macrumors.com/2014/09/16/iphone-6-plus-1gb-ram/

Bas bas bağırdılar 2GB RAM diye bütün yabancı kaynaklar. Ben çözemiyorum ya

Edit: gsmarena.com 'da 1gb RAM diye değiştirmiş 2gb RAM yazıyordu. Moral sıfır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John -Coffey -- 17 Eylül 2014; 12:26:06 >

• Şu anki telefonumdan son derece memnun olduğum için almayı düşünmüyorum ama alacak olsam sırf batarya kapasitesi yüzünden 6 plus alırdım. Plus'ı tercih edeceklerin de en büyük sebebi de bu olacak bana göre. Apple 6'yı bu kadar ince yapacağına kasayı biraz daha kalın tutup daha büyük kapasiteli bir pil koysaydı hem herkesin şikayet ettiği pil sorununun önüne geçebilecek hem de kamerayı çıkıntılı yapmak zorunda kalmayacaktı. Bunları çözmek yerine neden telefonu inceltmeye bu kadar taktılar anlamak güç.
  • iphone 6 64 GB Gümüş alırım sanırım aklımda Gold vardıda kime sorsam iğrenç diyor
  • RAM'i 2 GB olarak düşündüğümden aşağıdaki holster ile
    iPhone 6 plus almayı planlıyordum

Şimdi tekrar başa dönüp artı ve eksileri analiz ediyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sattackus

RAM'i 2 GB olarak düşündüğümden aşağıdaki holster ile
    iPhone 6 plus almayı planlıyordum

Şimdi tekrar başa dönüp artı ve eksileri analiz ediyorum...

Yoh a.. topla memet topla topla (kolpaçino)

• 6 plus düşünüyordum fakat son videoları izledikten sonra cebe sığmasındaki problemler, RAM vs. derken 6 daha çok aklıma yattı. Umarım şarj süreleri sıkıntılı olmaz. Kullanıcı deneyimleri gelsin, ondan sonra iyice netleşir her şey.
  • Plus şimdiye kadar alışık olduğumuz iphone modellerine göre oldukca büyük. Ama tabi ekran da büyük, batarya da büyük, muhtemelen ram de... Ben alışacağımı umut ederek büyük ihtimal plus 64gb uzay grisini tercih edeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KemalAkman

Beklemek lazım şuan yeni yeni bilgiler geliyor. Örneğin 2gb rem bekliyorduk 6+ da bir çıktı . Nfc sadece apple pay için kullanılacakmış o da kötü kablosuz hoparlör vs hikaye oldu. Haliyle 6 ya kayıyorum ben 6+ nın elde Samsungun Note serisi gibi duracağını unutmayın yüzde kocaman ahize gibi bir cihaz olacak. Sonradan hayal kırıklığına uğramamak için iki cihazı ele alıp incelemek lazım bence.

Kablosuz hoparlor bluetooth ile kullaniliyor zaten, android ve ios da. Hoparlorler bile bluetooth hoparlor olarak satilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://forum.donanimhaber.com/m_97226965/tm.htm
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.