Şimdi Ara

iPhone 6 mı yoksa iPhone 6 Plus mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sizce ekran büyüklüğü gereksiz mi zaten düz iPhone6 4.7 inç ??

• Plus iyidir memnunum ben

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şarj olarak plus

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben note 3 ten sonra 6 aldım 8. Gün küçük geldiği için plus ile değiştirdim plus evet büyük taşımak biraz sor int sürekli haşırneşrseniz plus yok sadece tel whatsup face falan ise 6 yeter bana 6 birgün yetmezken plus çok rahat 1 günden fazla gidiyor

• Plus arkadaşımda var, normal model bende var. Plus daha güzel ama benim gibi dışarda çok bulunan biriysen dışarda zorlaya bilir. Bir yere oturup bir şeyler yaparken zevk alıyorsun ama onu gezdirmek ve muhafaza etmek şahsen bana fazla geliyor.
  • ø kullanıcısına yanıt
    aynen kardeşim. benim de tek kafamı karıştıran düşünce bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ymn_5454

aynen kardeşim. benim de tek kafamı karıştıran düşünce bu.

Benim elimdeki para 6 plus 16 gb ve 6 64 gb modellerine yetiyordu (2650 lira ikiside). Hem büyükten sıkılabilirim, hafıza yetmeyebilir diyip iPhone 6 düz modelinin 64 gb hafızalısını aldım.

Eğer 6 Plus'un 16'sına anca yetiyorsa paran bence 6 64 gb almak daha mantıklı aynı paraya.

iPhone 6'yı çok ideal yapmışlar. Ne küçük ne büyük diyemessin. iPhone 6 Plus yerleşik durumdayken iyi ama genel kullanımda iPhone 6 kadar işlevsel bulmuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ø -- 3 Aralık 2014; 21:54:20 >
  • ø kullanıcısına yanıt
    valla haklısın benim de fikrim düz iPhone6 ya kayıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ymn_5454

valla haklısın benim de fikrim düz iPhone6 ya kayıyor.

Hayırlı olsun diyeyim şimdiden o zaman.
  • ø kullanıcısına yanıt
    yardımcı olduğun için saol hocam çok faydalı oldu
  • Plus dostum. Sonra pişman olma.

• 5s'ten sonra 6 aldım, ekran açısından çok avantaj sağladığını söyleyemem. Plus siparişi erdim, bekliyorum...
  • 6 kullanmadigimdan tarafsiz bir yorum yapamam ancak 6+ tan cidden cok memnunum. Bugun 10. gunu. Sarj konusunda mukemmel.
    İp5 ten gectim ve ilk aldigim gun cidden hata diye dusundum boyutundan oturu. Ama suan gayet rahat kullaniyorum, tasiyorum vs... Benim gibi oyun oynamayi seven birisiysen o buyukluk avantaj oluyor hatta

• Önerim 6 alman boyut vs tam ideal bence

• Teknik olarak iki telefonda aynı, sadece iPhone 6 Plus kamerasında OIS yani Optik Görüntü Sabitleyici var. Burda seçim tamamen kullanım alışkanlıklarınıza kalıyor. Eğer büyük bir telefon taşıması sizin için sıkıntı olmayacaksa kesinlikle Plus almalısınız. Çünkü OIS, Batarya ve Ekran farkı var ayrıca Landscape yani Yatay Modda Kullanım özelliğide Plus'ta mevcut. Plus alırsanız iPad kullanmanıza gerek kalmaz diye düşünüyorum, her işinizi halledebileceğiniz All In One bir cihaz almış olursunuz. Fakat daha kompakt bir cihaz istiyorsanız ve batarya, OIS gibi faktörler sizin için önemli değilse 6 tercih etmelisiniz. Bir mağazaya gidin iki cihaza da bakın, anca bu şekilde size hangisinin büyük hangisinin küçük geldiğini anlayabilirsiniz.
  • PCNerd P kullanıcısına yanıt
    zaten bi ara iPad ile iPhone arasında kalmıştım. dediğin gibi plus alırsam bi taşla iki kuş vurmuş olurum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ymn_5454 -- 4 Aralık 2014; 13:11:26 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.