Şimdi Ara

iPhone 6 sı yamulan oldu mu? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
22.784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    herkesi kendin gibi yancımı sandın. benim yorumlarım makul, mantıklı ve yancılıktan uzak insanları alakadar eder. seni değil.
  • iphone 6 ve plus'tan başka yamulan telefon var mı piyasada?
    Normal kullanmayan kullanıcılar sadece bu telefonlara mı sahip?
    Telefon cebinizdeyken yere eğilin, bükülmemesi imkansız.
    Bu anormal bir hareket mi şimdi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: qqyyxx

konuyu saptırma telefonu yamultmanın mantıklı bir sebebi olamaz zaten, sadece normal bir şekilde kullandığın telefonun yamulması bana çok mantıklı gelmez. burada ne kadar yazılırsa yazılsın bu cihazın ince olmasından malzemesinin hassas olmasından dolayı dayanıksız olmasını kabul ederim ama cihazın normal kullanımdan dolayı yamulmasını gidin apple storelerde anlatın. belki olnlar yerler...

Apple kabul ediyorken senin kabul etmemen inan hiç bir şey ifade etmiyor.Boş konuşuyorsun.
  • Evolution E kullanıcısına yanıt
    e ne güzel işte cihazını değiştirmişsin. umarım telefonu kullanmanla alakalı kısa bir eğitimde vermişlerdir.
  • Apple'da hissesi varmış gibi savunan arkadaşlar, Apple'da telefonun yamulduğunu kabul ediyor boşuna nefes tüketmeyin yani
  • Normal kullanımda o telefon yamulmaz. Zira aynı gücü uygulayacağın alüminyum kasalı her telefon yamulacaktır. 54kg basınç uygulamak gerekiyor. El insaf bu da telefonun bir ucundan tutup orta boylarda bir hatunu üstüne oturtup gezdirmek demek. Yada telefonu cebinde kasığına denk getirip cenin pozisyonu alman demek. Htc, sony gibi markaların amiral gemileri de bükülüyor. Bükülmemesi için daha esnek bir alüminyum kullanılabilirdi tabi ama bu haliyle de abartmamak gerek. Güvenmiyorsanız almamakta fayda var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence değiştirirler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Desider.org

quote:

Orijinalden alıntı: A NEW LİFE

EVOLUTİON değil EVOLUTION

A NEW LİFE değil A NEW LIFE

• dün itibariyle yamuldu ama suç telefonda değil koltukta unutmuşuz ya biz oturduk üstüne yada çocuk bi şekilde ciddi derecede eğildi zorlaya zorlaya düzelttim 1180 tl değişim için istiyorlar mecbur değiştiricem zaten ilk düşürmemde ekranda çatlamıştı
  • Hep cebine koyan bi arkadaşımın 6 sının ucu yamulmuştu. O yüzden cebime koymuyorum benimkini.

• Benim 6 plus'ı ben 9 ay kullandım. Cebime de koydum hiçbir sıkıntı olmamıştı çok şükür. 2. Parti üretimdendi ağırlığı 4 gr. Fazla olan pluslardan. Simdi s plus'ı da aynı şekilde kullanıyorum bunda da bi sıkıntı yok

• quote:

Orijinalden alıntı: ChuckMolfred

Bükülme sorunu için pusulaya girip ikinci sayfaya (açılı düzleme) geçin ve telefonunuzu kapsız bir şekilde masaya koyun, bunu yamukluktan şüphelenen bütün arkadaşlar uygulayabilir.

yaptım -1 çıktı dostum yamulma var değil mi o zaman :/ Ne yapmam gerekiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: fAlleNzwOw

quote:

Orijinalden alıntı: ChuckMolfred

Bükülme sorunu için pusulaya girip ikinci sayfaya (açılı düzleme) geçin ve telefonunuzu kapsız bir şekilde masaya koyun, bunu yamukluktan şüphelenen bütün arkadaşlar uygulayabilir.

yaptım -1 çıktı dostum yamulma var değil mi o zaman :/ Ne yapmam gerekiyor

hocam kamera bombesi dışarda o yöntem işe yaramıyor 6larda telefonu ekran aşağıda kalacak şekilde düz zemine koyup öyle bakın anca öyle anlarsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Maxy_

Çevremde üç tane iPhone 6 var ve düz zemine (özellikle cam masa) koyup köşelerine bastırdığımda az ya da çok sallanma görüyorum. İkisi orijinal Apple deri kılıfı ile diğeri şeffaf silikon kılıf ile özenle kullanılıyor. Apple store değişim yapmıyor.

Saçma olacak belki ama ekran alta gelecek şekilde koyuyorsunuz değil mi? Arka tarafını koyuyorsanız lens çıkıntısından dolayı sallanması normaldir. Ön tarafta da çerçevenin kavisi var gerçi. Bu şekilde sağlıklı sonuç alınamaz bence en iyisi göz kararı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gang Starr -- 12 Aralık 2015; 5:46:44 >
  • bende 5s veya 6s plus almayı düşünüyorum ama bu yamulma olayı çok can sıkıcı mesela 6s plus alsam kılıf çözüm olurmu? çok kararsız kaldım
  • joeyz77 kullanıcısına yanıt
    6S lerde yeni bir alüminyum serisi kullanıldığı için bükülme sorunu çözüldü

• O.Beverly kullanıcısına yanıt
    bu alüminyum ''6s plus'' için geçerlimi
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.