Şimdi Ara

İphone Almak için Çoçuk Satan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    iPhone Almak için Bebeğini Satan Çinli Kadın
    Dünya gittikçe çılgınlaşmaya başladı, ilginç haberimizde Çinli Kadın İphone Almak için Bebeğini Sattı sonrasında bu işlemlerin illegal olmadığını savundu. İphone tutkusu insanlara bebeklerini sattırıyor geçim sıkıntısı ayrı bir sıkıntı olan çinde insanlar hayallerindeki ürünler için bile gözükü karartıp her türlü yola başvurmaya başladı.

9 ay boyunca (muhtemelen) çekilen çilelerin ardından doğan bir bebeğin yalnızca iPhone satın alabilmek için satılmış olmasıyla ilgili ne yazılır bilmiyorum ama maalesef durum bu. 19 yaşındaki Çinli bir kadın (ki bebeğini sattığında yaşı 18’miş), bir iPhone ve bir de motosiklet almak için yeni doğmuş bebeğini satmış. Yaklaşık 23 bin Yuan (9 bin TL) civarında bir bedelle bebeğini satan kadının özrü de kabahatinden büyük. ‘Bunun gerçekten illegal olduğunu bilmiyordum’ diyen kadının yanı sıra çocuğun babasının daha liseyi bitirmemiş olması ayrı bir durum. Yani neresinden tutsanız elinizde kalıyor.

Kendi memleketinde birçok bebeğin satıldığını, buna sebep olarak onları büyütmek için yeterli maddi imkana sahip olunmadığını söyleyen kadın, polis ekiplerine ‘bunun illegal olduğunu bilseydim inanın yapmazdım’ demiş.

Her iki ebeveynin de çıkarıldığı mahkemenin sonucunda anneye 2.5 yıl ertelenmiş, babaya da 3 yıl hapis cezası verilmiş.
    Kaynak:İlginç Haberler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.