Şimdi Ara

İphone Diğer Kısmı Temizleme ve Restore Hakkında Soru (Çözüldü)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
2.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İphone'numdaki diğer kısmı 5 gb falan yer kaplıyor. Jbsiz bunu temizleme sadece restore ile oluyormuş sanırım. Restore yaptıktan sonra yedekten geri yükleme yaptığımda diğer kısmı silinir mi ? (Yeni İphone olarak ayarlamak istemiyorum.) Cihazı aldığımdan beri hiç restore yapmadım. Restore sonrası yedekten geri yükleme yapınca herşey geri geliyor mu? (Konum servisleri ayarları, bildirim ayarları, oyun saveleri, vpn ayarları, vs. )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferdigursoyyy -- 27 Temmuz 2013; 2:50:02 >

• Restore atarsanız diğer kısmı gitmez önemli ölçüde azalır. Bu diğer kısmı yazılan mesajlar uygulama ayarları kullanım bilgileri vb... Şeylerden oluşur son yedekten geri yüklemek diğer kısmı olduğu gibi geri getirir bir faydası olmaz. Restore atıp yedekten geri yüklemekte mavisidir aynı sonucu alırsınız.

Tek çözüm restore atıp yeni bir iphone olarak ayarla demektir bu seferde sohbet geçmişi dahil kaybedersiniz.

Yedekten geri yüklemede hiçbir bilgi, ayar mesa geçmişij, arka plan, kişiler, son çağrı geçmişini kaybetmezsiniz. Amma ve lakin diğer diye tabir ettiğiniz alana bunlar dahil olduğu için hiç bir sorunuza cevap olmaz.

Seçim sizin karar sizin yeni bir iphone bile ayarlasanız 2 haftaya aynı seviyeye yaklaşır o yüzden boşuna uğraşmayın. Takıntılıysanız geçmiş olsun Allah şifa versin :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öncelikle cevap verdiğiniz için teşekkürler. Bir sorum daha olacak. Uzun süredir telefonumu bilgisayarıma bağlamamıştım. Bugun bağladım ve satın alınanları bilgisayara aktar dedikten sonra diğer kısmı önemli ölçüde arttı telefonun hafızasını doldurdu. 2 oyun ve müziklerimi silmek zorunda kaldım herşeyi aktarabilmek için. Diğer kısmının kapladığı yer (5 GB) dolayısı ile şimdi sildiğim 2 oyunu yükleyemiyorum. O yüzden bu diğer kısmının temizlenmesini istiyorum. Restoreden yedekten geri dönüş yapsam o gereksiz şeyler silinir mi ?
  • Telefonu kapatıp açınca diğer kısmı önemli ölçüde siliniyor. 5GB gözüküyordu, 1,20 gb a düştü.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.