Şimdi Ara

İphone için Bluetooth Kulaklık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
8.863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

İphone 3GS kullanıcısıyım.

Canım Bluetooth Kulaklık istedi Kardeşimde orjinal Nokia Bluetooth Kulaklık vardı, aldım denedim.

Evde, ofiste yok ama dışarda çok az sesi geliyo ve etraftaki bütün sesi iletiyor.

Apple'ın kendi orjinal Bluetooth Kulaklığı 250TL ve Iphone 4 / 4S uyumlu yazıyor.http://www.hepsiburada.com/Liste/apple-bluetooth-kulaklik/productDetails.aspx?productId=telkulapple&categoryId=60000234

İphone 3GS için önerebileceğiniz Bluetooth Kulaklık'lar nelerdir arkadaşlar?

• Önceliğin konuşmaksa Plantronics Voyager Pro öneririm, müzik dinlemek içinse konuşmayı da destekleyen LG HBS 700 kullanıyorum memnunum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Post-it

Önceliğin konuşmaksa Plantronics Voyager Pro öneririm, müzik dinlemek içinse konuşmayı da destekleyen LG HBS 700 kullanıyorum memnunum..

müzik için değil sadece telefonda konuşmak için istiyorum fakat o da bana biraz pahalı geldi, şöyle en fazla, taş çatlasa 100TL vermek istiyorum.
  • bu konuyla alakalı gecen hafta bir baslık vardı, ondan onceki hafta da yazdım, ondan onceki hafta da bir baskası acmıstı zaten konuyu. toplamda enazından 4-5 konu var. once aratıp sonra konu acılsa iyi olur, artık millet yazmaya üseniyor aynı seyleri herhafta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: druen

bu konuyla alakalı gecen hafta bir baslık vardı, ondan onceki hafta da yazdım, ondan onceki hafta da bir baskası acmıstı zaten konuyu. toplamda enazından 4-5 konu var. once aratıp sonra konu acılsa iyi olur, artık millet yazmaya üseniyor aynı seyleri herhafta.

dostum baktım ama adam gibi bir başlık bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: DuMaNYaKeDi

Herkese Merhaba,

Canım Bluetooth Kulaklık istedi Kardeşimde orjinal Nokia Bluetooth Kulaklık vardı, aldım denedim.

Evde, ofiste yok ama dışarda çok az sesi geliyo ve etraftaki bütün sesi iletiyor.

Apple'ın kendi orjinal Bluetooth Kulaklığı 250TL ve Iphone 4 / 4S uyumlu yazıyor.http://www.hepsiburada.com/Liste/apple-bluetooth-kulaklik/productDetails.aspx?productId=telkulapple&categoryId=60000234

plantronics m50 kullanıyorum memnunum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmedozcan

quote:

Herkese Merhaba,

evet bu güzele benziyor, kullanan başka arkadaşlardan da varsa, onlarda memnunsa alabilirim, başka kullanan var mı arkadaşlar??

• Jawbone
  • Jawbone Icon kullandım, pratik ve estetik ancak ses seviyesi çok kısıktı bana göre.. Plantronics M100 de önerebilirim. Ama ben olsam A2DP müzik aktarımını da destekleyen bir şey alırım. Sadece şarkı dinlemek için değil, navigasyon yönlendirmelerini de duyarsınız bu özellik varsa..

Mesela şunlar iyi gibi:http://www.hepsiburada.com/Liste/plantronics-m155-bt-kombo-sarj-cift-telefon-destekli/productDetails.aspx?productId=telbkulplanm155&categoryId=16218&SKU=TELBKULPLANM155

ya da:

http://www.hepsiburada.com/Liste/plantronics-savor-m1100-bluetooth-kulaklik-cift-telefon-destegi-/productDetails.aspx?productId=telbkulplanm1100&categoryId=16218&SKU=TELBKULPLANM1100

• quote:

quote:

Herkese Merhaba,

gereksizi dış sesi kesiyor mu? özellikle kalabalık bir yerde yürürken, uğultulu ortamlarda?

• quote:

Jawbone Icon kullandım, pratik ve estetik ancak ses seviyesi çok kısıktı bana göre.. Plantronics M100 de önerebilirim. Ama ben olsam A2DP müzik aktarımını da destekleyen bir şey alırım. Sadece şarkı dinlemek için değil, navigasyon yönlendirmelerini de duyarsınız bu özellik varsa..

Mesela şunlar iyi gibi:http://www.hepsiburada.com/Liste/plantronics-m155-bt-kombo-sarj-cift-telefon-destekli/productDetails.aspx?productId=telbkulplanm155&categoryId=16218&SKU=TELBKULPLANM155

ya da:

http://www.hepsiburada.com/Liste/plantronics-savor-m1100-bluetooth-kulaklik-cift-telefon-destegi-/productDetails.aspx?productId=telbkulplanm1100&categoryId=16218&SKU=TELBKULPLANM1100

Plantronics Savor M1100 - sanırım bunu alacağım..

• quote:

quote:

quote:

Herkese Merhaba,

gereksizi dış sesi kesiyor mu? özellikle kalabalık bir yerde yürürken, uğultulu ortamlarda?

Telefonla konuşmadan daha iyi sonuç verdiğini söyleyebilirim. Ancak çok yakınımdan hızla bir araba geçince anlık bi cızırdama oluyor. O kadar da olur heralde :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

Herkese Merhaba,

Telefonla konuşmadan daha iyi sonuç verdiğini söyleyebilirim. Ancak çok yakınımdan hızla bir araba geçince anlık bi cızırdama oluyor. O kadar da olur heralde :)

e yani o kadar da olsun ;)

• Bende 2-3 adet kulaklık denedim ama verim alamadım. Alındımı adam gibi bie kulaklık alınması lazım bence..
  • quote:

Orijinalden alıntı: FATİH_SULTAN

Bende 2-3 adet kulaklık denedim ama verim alamadım. Alındımı adam gibi bie kulaklık alınması lazım bence..

haklısın ;)
  • sennheiser vmx 200 alın bütün problemlerinizi unutun bence... kulaklik.com da gördüm

Zarif tasarımı ile VMX 200, iş yaşamında oldukça yoğun olan profesyonellerin ihtiyacı olabilecek her şeye sahiptir. VoiceMAX özelliği konuşmalar esnasında kristal berraklıkta ses iletimi sağlarken, ince ve kendiden emin tasarımının içerisinde Bluetooth 3.0 teknolojisini sunar. Yalnız 10g olan ağırlığı oldukça hafiftir. 6 saatlik konuşma süresi sağlarken stand-by modunda 10 güne kadar beklemede kalabilir.

VMX 200, ürün tasarım alanında Red Dot ödülü sahibidir.

Genel Özellikler
    * VoiceMax Teknolojisi - Dahili iki mikrofonu ile konuşmalardaki seslere odaklanır ve dış sesi engeller
    * Yüksek Teknoloji Mikrofon - Piyasadaki en iyi mikrofonlardan birine sahiptir
    * Oldukça küçük ve hafif - Yalnızca 10g ağırlığında olmasına rağmen, saatler boyunca mükemmel bir konuşma için uzun pil ömrüne sahiptir
    * Ödüllü Tasarım - Çelik kasası ile zarif ve bir o kadar da güçlü
    * Aynı Anda 2 Cihaz - Aynı anda iki cihazla birlikte kullanılabilir (telefon ve bilgisayar)
    * Çok Yönlü Şarj - İsterseniz prizden isterseniz de USB'den şarj edebilirsiniz
    * Kolay Çağrı Yönetimi - Üzerinde bulunan üç düğme sayesinde, çoklu fonksiyonları için sezgisel bir kullanım sunar
    * En son Bluetooth teknolojisi - Bluetooth Version 3.0 + EDR ile hızlı ve kablosuz iletişim

Teknik Özellikler
    Mikrofon
    Mikrofon Tipi: Çift, çok yönlü elektret mikrofon
    Frekans Aralığı: 300 - 3,400 Hz
    Kulaklık
    Kulaklık Tipi: Dinamik, neodimyum magnet
    Frekans Aralığı: 300 - 3,400 Hz
    Teknoloji: Bluetooth 3.0 + EDR (HSP + HFP profillerini destekler)
    Şarj Süresi: 2 saat
    Konuşma Süresi: 6 saate kadar
    Bekleme Süresi: 10 gun
    Mesafe: 10m
    Ağırlık: 10g
    Boyutlar (U x G x Y mm): 44 x 15.5 x 21

Paket İçeriği
    * 1 x Kulaklık kancası
    * 1 x Prizden şarj cihazı
    * 1 x USB şarj kablosu
    * 4 x Kulaklık kılıfı
    * 1 x QSG

Skype varolan cihazlardaki iOS uygulamasını, Bluetooth ile ses iletimini destekleyecek şekilde güncelleştirdi. Skype'ın iPhone ve iPod touch için olan uygulaması artık iPhone 4, iPhone 3GS, 4. Nesil iPod touch ve iPad 2'de Bluetooth mikrofonlu kulaklıkları destekliyor. Yani bu cihazlarda Skype ile kablosuz görüşmeler yapabilirsiniz.

Bluetooth mikrofonlu kulaklığınızı artık Skype görüşmelerinizde kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bluetooth cihazınızı iPhone'unuz ile eşleştirmek. Bundan sonra Skype ile yapacağınız görüşmelerde kablosuz mikrofonlu kulaklıklarınızı kullanabilirsiniz. Kablosuz teknolojinin kullanım rahatlığı sizi bekliyor.

Skype'ın iPhone ve iPad için olan uygulamaları App Store'dan ücretsiz olarak indirilebilir.

• quote:

Önceliğin konuşmaksa Plantronics Voyager Pro öneririm, müzik dinlemek içinse konuşmayı da destekleyen LG HBS 700 kullanıyorum memnunum..

kardeş ben p970 için kulaklık arıyom bu hbs 700 den memnunmusun donma falan yapıyormu
  • LG HBS 700 kullanıyorum bende. Kesinlikle donma falan yapmıyor :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.