Şimdi Ara

iphone Pc Suite << İtunes hatası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
846
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar, telefondaki müzikleri bilgisayara atmak için iphone pc suite programını yükledim telefonada af2add ve telefonada pc suite nin programını yükledim. Bu programı kullanmaya başladığımdan beri itunes aşağıdaki gibi hata veriyor nasıl halledebiliriz bu sorunu ?

iphone Pc Suite  << İtunes hatası

Edit: Resim düzenlendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yunus569 -- 25 Şubat 2011; 20:24:39 >

• Arkadaşlar telefonu restore yapmaya çalışıncada 3194 hatası alıyorum, host dosyasına cydia ipsini ekleyerek deneyincede 16004 gibi bir hata veriyor bi yardım edin lütfen.

tinyumbrella da 4.1 yazmıyor, cydia arka planda da 4.2.1 yazıyor lütfen yardım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yunus569 -- 26 Şubat 2011; 0:04:16 >
  • Bu da itunesdaki cihazın ismi normalde böyle değil ismi vede sağ tarafta capacity bölümü na yazıyor.

• Ben şahsen ilk defa böyle bir sorun duydum. Bir de telefonu DFU moda alıp bağlamayı dener misin? Ondan sonra restore yapabilirsin. Olursa tavsiyem pc suite değil ifunbox olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: myfranco

Ben şahsen ilk defa böyle bir sorun duydum. Bir de telefonu DFU moda alıp bağlamayı dener misin? Ondan sonra restore yapabilirsin. Olursa tavsiyem pc suite değil ifunbox olur.

ben zaten ifunbox kullanıyordum ama onda müzikleri bilgisayara atmayı bulamadığım için bu lanet programı indirdim telefonu şu an kullanabiliyorum ama itunes hata veriyor. Eğer sorunu çözemezsem 4.2.1 için sağlam bir jb çıkana kadar bekliyeceğim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.