Şimdi Ara

İphone SE mi ? İphone 6 mı ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
1
Favori
3.716
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar apple geri dönüşümü destekleyen bir firma. Yani 5 kasalarindan se de yapar, 6 kasadan 6s de yapar. Bunda da ayıp yok suç yok. Adamlar israfı engelliyor. Sana gelen kasada bi sorun varsa gönder yenisini veriyor adam.

Soruya gelecek olursak ben 6 alirdim çünkü ekran çok küçük , kasa çok eski. Adam donanım koymuş da, o ekranda ben oyunu akıcı oynasam nolacak. Çözünürlük de düşük baya. 6 yavaş cihaz da değil napacaksiniz cihazla uzaya mı çıkacaksınız..gayet akıcı işte. Ha alabiliyorsan o donanımı 6s üzerinde kullan. Yoksa da git 6 al derim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cedric...

Abartma plus değil normal 6 dan bahsediyoruz. 1.90 boyum olduğundan dolayı elimde 6 zaten 5 gibi duruyo. Ama haklısın 1.70lerde ekmek kesme tahtası etkisi yapabilir , plus zaten direk mutfak tezgahı muadili olur. Kıssadan hisse herkes kendine uygun cihazı seçmeli.

Fiziksel özellikleri dalga konusu yaptığından dolayı nasıl bir karakterin olduğunu burda hepimize sergiledin sağol, kaldı ki 1.80 boyuma bilip bilmeden 1.70 deyip aynı zamanda 1.70 boyu olan insanlarla dalga geçmeye çalıştın aklın sıra. Hemde yaşın kaç bilmiyorum ama bir zamanlar elinden N72 leri E250 leri 6600 ları düşürmeyen nesilin 4.7 - 5 inçlere ne kadar çabuk adapte olduğu da cabası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vTeck -- 26 Nisan 2016; 14:51:05 >
  • -Breakst- kullanıcısına yanıt
    6ssssssssssssss
  • Aynı sıkıntı bendede var.Foruma konu açtım iphone SE modeli için olumlu yorumlar aldm.SE kafama yatti.Fakat bu seferde onun üzerine az daha koy 6 al diyenlerde oldu.

Lafi uzatmaya gerek yok.Film izleme oyun oynama huyum yok,internetim 7/24 aciktir ve sabahtan aksama kadar whatsap,facebook kullanirim,arada forumlarda gezinirim.Bu tempoda şarj suresi olarak en uzun giden iphone modeli sizce hangisidir? (Kisa dönem askerim 1.5 ay sonra teskere alicam gider gitmez alacağım için şimdiden detaylı olarak araştırıyorum)
    Bütçem 2000-2500

• vTeck kullanıcısına yanıt
    Senin boyunla ilgili herhangi bir şey söylemedim , imada bile bulunmadım. Algısal olarak bir cisim büyük bir varlığın yanında küçük kalır , küçük bir varlığın yanında büyük algılanır. Ama senin algısal ve anlamsal olarak bir takım sorunların olduğu ortada. Ayrıcada kısa boylu insanlarla ilgili iyi yada kötü bir şeyde söylemedim tamamen tarafsız bir şekilde algısal açıdan kısa boylu insanların elinde iphone 6 büyük durur dedim. Bu bakış açısına göre kötüde yorumlanabilir iyi bir şey olarakda yorumlanabilir ama ben herhangi bir yorum yapmadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: cedric...

Senin boyunla ilgili herhangi bir şey söylemedim , imada bile bulunmadım. Algısal olarak bir cisim büyük bir varlığın yanında küçük kalır , küçük bir varlığın yanında büyük algılanır. Ama senin algısal ve anlamsal olarak bir takım sorunların olduğu ortada. Ayrıcada kısa boylu insanlarla ilgili iyi yada kötü bir şeyde söylemedim tamamen tarafsız bir şekilde algısal açıdan kısa boylu insanların elinde iphone 6 büyük durur dedim. Bu bakış açısına göre kötüde yorumlanabilir iyi bir şey olarakda yorumlanabilir ama ben herhangi bir yorum yapmadım.

Vay anasını algı malgı baya şey biliyosun sen. Kimin ne dediği belli kardeş bak yazılar orda duruyor uza

• 6 performans bakımından Üzmez hocam 6 alın

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.