Şimdi Ara

İphone xs 64gb dip fiyat (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
3
Favori
11.743
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: secovaleo

En fazla 100 tl indirim yaziyor kosullarda yani 100 tl daha asagiya alinabilir
    Hmm ona dikkat etmemişim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alfredo kullanıcısına yanıt
    İstedikleri kadar satamıyorlar da ondan. Pasaport işletme işi de patlayınca artık kimse bu çok stabil ya diyemiyor. Kampanyalar la son müşterilerini bağlamaya çalışıyorlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkan3156

İstedikleri kadar satamıyorlar da ondan. Pasaport işletme işi de patlayınca artık kimse bu çok stabil ya diyemiyor. Kampanyalar la son müşterilerini bağlamaya çalışıyorlar.
    11 cıktıktan sonra xs alan olmadi ütetimi durdugu icin.
    Bir kac aya yenı modeller gelecek özellikle millet se2 beklıuor daha ucuz yollu olfugu icin.
    O yüxden stoktakı xsler patladi ellerinde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şuan en iyi fiyat nerde ?

• quote:

Orijinalden alıntı: volkan3156

Haklı bir yaklaşım. Artık eskisi gibi iphone ısrarı yok kimsede.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alfredo

Alıntıları Göster
    Huawei mate20pro kullandiktan sonra japonyada 6100 liraya iphone 11 max pro 64gb almadim. Hiz olsun kamera olsun gerek gormedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fatura uzerinde imei yazmadigi zaman problem oluyordu garanti icin. Halen bu durum ayni mi? Online alinan urunlerde dikkat edilmesi gerekir oyle ise

• Telefon değişme zamanı geliyor, biraz daha beklemeli mi? 6300 e almalı mı sizce?
  • AsosyalBilgisayar kullanıcısına yanıt
    Net fiyat belirlenmedide bu se2 icin tahmini fiyat var mi? Ben dahil 10 arkadasim bekliyorda 🙂

• hyhelvaci kullanıcısına yanıt
    499 dolardan çıkması bekleniyor. 4-5 bin tl'den yüksek olmaz sanıyorum ki..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wiseass -- 14 Ocak 2020; 23:35:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wiseass

499 dolardan çıkması bekleniyor. 4-5 bin tl'den yüksek olmaz sanıyorum ki..
    399dolar diyorlar
    4000tl civarı olur .dolar 6 tl altı kalırsa.
  • Fiyat iyi bak yine 👏

• Se2 islemcisi xs serisinin altinda kalmazsa bu fiyata her turlu tercih edilir. Cikis tarihi hakkinda bilgisi olan var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Alfredo

Alıntıları Göster
    Alakası bile yok.

Eskisine oranla son model akıllı telefon çılgınlığının bittiği doğrudur eyvallah da, esas sorun halkın alım gücünün çok düşmüş olması. 3,000 TL seviyesinde iken iPhone öyle ya da böyle alınıyordu ama bu zamanda 8-10,000 TL para verip almak herkesin harcı değil.

Geçen yaz Bodrum'da Türkbükü - Yalıkavak tarafından tatildeydim, orada bile çok az insanın elinde çentikli modelleri gördüm. Çoğu insan 7 Plus falan kullanmaya devam ediyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Stand Alone

Alakası bile yok.

Eskisine oranla son model akıllı telefon çılgınlığının bittiği doğrudur eyvallah da, esas sorun halkın alım gücünün çok düşmüş olması. 3,000 TL seviyesinde iken iPhone öyle ya da böyle alınıyordu ama bu zamanda 8-10,000 TL para verip almak herkesin harcı değil.

Geçen yaz Bodrum'da Türkbükü - Yalıkavak tarafından tatildeydim, orada bile çok az insanın elinde çentikli modelleri gördüm. Çoğu insan 7 Plus falan kullanmaya devam ediyor.

Alıntıları Göster
    EE biz de onu dedik ya, artık fiyatından dolayı kimse iphone'a takılmıyor. Yoksa iphone 3bin TL olsa, alım gücü olsa çoğunluk iphone tercih eder.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.