Şimdi Ara

Iphone4 alıyorum, memnun musunuz? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
1.647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ozeceze

Bende iPhone 4 alıcamda. WhatsApp twitter facebook oyun olarakta Subway Surf oynarım ağır oyunlar oynamam. Bana gelir mi?

gelir. ios7 den sonra kullandiginiz oyun veya uygulamalari guncellemedikce gider

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İphone 4s almanızı öneririm

• 4s sıfır alacak bütçem yok. İkinci el cihazıda ben istemiyorum. Galaxy w cihazımı sattım iOs'la iPad minide tanıştığım için iOs almak istiyorum :) dediğim şartlarda 18 ay idare eder mi?

• IPHONE 4 halen performans olarak çok üst düzey bir telefon. Ben 3 sene kullandım. 1 ay önce sattım. Bir telefon 3 sene boyunca sorun çıkarmaz mı ya? Hiç tık demedi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ouma Shu

quote:

Orijinalden alıntı: SymPhoney

quote:

konuyu arattım ama bulamadım. konu açma gereği duydum.

LYS bitti mağlum, LYS'ye kadar Nokia 2700 classic denen lanet telefonu kullanıyordum. Lys bittikten sonra babam sana telefon alıcam demişti. Bi arkadaşından IPhone 4 alacağını söyledi bana şimdi. Ben whatsapp olan bi telefon yeter diyordum ama IPhone4 çok iyi oldu. telefon 5-6 günde elimde olacak. ama özelliklerini pek bilmiyorum. kullanışlı mıdır, rahat mıdır? kullanan varsa bi yardımcı olsa

bence alma kasmaya başladı telefon. bu saatten sonra 4s bile almazdım. 5 alabilecek durumun varsa 5 al ya da android'e yönel.

ne zamandır kullanıyosun?

jailbreakle kasıyor gençler. yine de face twitter gibi uygulamaların açılması için 15 sn bekliyeceksen al.

• quote:

quote:

quote:

quote:

LYS bitti mağlum, LYS'ye kadar Nokia 2700 classic denen lanet telefonu kullanıyordum. Lys bittikten sonra babam sana telefon alıcam demişti. Bi arkadaşından IPhone 4 alacağını söyledi bana şimdi. Ben whatsapp olan bi telefon yeter diyordum ama IPhone4 çok iyi oldu. telefon 5-6 günde elimde olacak. ama özelliklerini pek bilmiyorum. kullanışlı mıdır, rahat mıdır? kullanan varsa bi yardımcı olsa

bence alma kasmaya başladı telefon. bu saatten sonra 4s bile almazdım. 5 alabilecek durumun varsa 5 al ya da android'e yönel.

jailbreakle kasıyor gençler. yine de face twitter gibi uygulamaların açılması için 15 sn bekliyeceksen al.

abartmayin

• hiç düşünmeden al dostum
    2 aydır kullnıyorum harika akıyo resmen menüler kasma yok
    güncellemeyede niyetim yok bu haliyle gayet iyi

not:oyun oynamam real racing denemek için yükledim oyunda bazı yerlede inceden kasma var rahatsızlık vermiyo kişisel kararım
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: stkgcl

sorun olmaz çoğu kişi hiç bilmeden alıyor zaten telefonu bende öyle almıştım yakında herşeyini anlarsınız meraklıysanız elektroniğe

pek ilgim yok, dediğim gibi. ben sadece internet ve whatsapp'ını kullanırım. ayarları falan filan bi de. gerisiyle pek ilgileneceğimi düşünmüyorum

Oyun bile oynamayacaksanız küçük çaplı oyunlar değil Fifa, NFS, GTA gibi oyunları dahi oynamayacaksanız 8gb bile size yetecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drug Free

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: stkgcl

sorun olmaz çoğu kişi hiç bilmeden alıyor zaten telefonu bende öyle almıştım yakında herşeyini anlarsınız meraklıysanız elektroniğe

pek ilgim yok, dediğim gibi. ben sadece internet ve whatsapp'ını kullanırım. ayarları falan filan bi de. gerisiyle pek ilgileneceğimi düşünmüyorum

Oyun bile oynamayacaksanız küçük çaplı oyunlar değil Fifa, NFS, GTA gibi oyunları dahi oynamayacaksanız 8gb bile size yetecektir.

yok hiç düşünmüyorum oyun oynamayı. çok zaman kaybettiriyo. tekrar LYS'ye hazırlanıyorum zaten. yani benim için face'in, twitter'ın geç açılması mühim değil, beklenir. al diyosunuz yani öyle mi?

• http://forum.donanimhaber.com/m_77322354/f_//tm.htm#77322354
    Sıgarayı bırak, para biriktir, o paraylada 4S al işte
  • Piyasadaki değerini araştır, uçuk bir fiyatsa Android telefonlara bak derim.

• quote:

quote:

quote:

quote:

15 saniye

iPhone 4 değil de 2G olmasın o ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Zig Zag

quote:

quote:

quote:

quote:

15 saniye

iPhone 4 değil de 2G olmasın o ?

s3 ile karıştırılmış heralde

• Anlattığın kullanım şekline göre fazlasıyla işini görecektir memnun kalırsın, iyi günlerde kullan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fonefon.com

Anlattığın kullanım şekline göre fazlasıyla işini görecektir memnun kalırsın, iyi günlerde kullan.

teşekkürler hocam, içimi rahatlatıyosunuz
  • bu arada bir kaç sorum olacak arkadaşlar, kart kırdırma olayı bütün IPhone'larda mı var yoksa sadece Iphone 5'te mi?

Bi de bu AppleStore'u nasıl kullanırım, App account almam gerekliymiş sanırım. Kredi kartı cart curt. Bi aydınlatabilir misiniz?
  • Bende 4s veye 5 al eyülde ayında 5s cıktıktan sonra 4 e apple destegi kalkacak diye biliyorum güncelleme fln yapmam diyorsan tabi sen bilirisin ancak bence 5 yada 4s al bütçen yetmiyorsan 1 2 ay bekle S4 ün fiyatı düşsün S4 al
  • Kardeşim adam telefon için bütcem yok babam arkadaşından alıcak diyo. Kardeşim ben 4 kullanıyorum oyunda oynuyorum netede giriyorum. Geçtiğin telefon afet olmadığı için bu telefon sana çok iyi gelicek. oyunlarda bunaltıcı kasmalar olmuyo. Dream League Soccer,Death Trigger,Fruit Ninja,Real Racing 3,LOE2,VECTOR,Clash of Clans oynuyorum çok nadir kasmalar oluyo oda bunaltıcak kadar değşl. İnterneti gayet iyi.aldığın iphone 2 değil sonuçta. Çok iyi demiyorum ama bu kadar aşağılanıcak bir telefon değil. İOS7 de uygun olmasa Apple bu telefona uygun görmez. Zaten 4 e de 4S e de kısıtlamalı gelicek. al için rahat olsun. Parası olan 5 alsın.
  • Kardeş bende kullanıyorum,çoğu oyunu kasmasan oynayabiliyorsun.kafana takma al keyfine bak

• Hayırlı olması dileğiyle hala kaliteli telefonlar arasında kendisi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi masmavidoksanlar -- 5 Temmuz 2013; 22:56:57 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.