Şimdi Ara

Iphonedaki fotolarımı geri yükleyince yan döndüler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1. Iphoneda çektiğim fotoğrafları bilgisayara aktardım. Sonra bilgisayardan Iphoneuma geri yüklemek istedim ve bazı fotoğraflar 90 derece sağa ya da sola, bazıları da 180 derece döndüler. Neden böyle oldu, bu sorunu nasıl çözebilirim?

2. Camera Roll'daki fotoğraflarından birini duvar kağıdı yapmak istiyorum ama move/scale den döndürme yapamıyorum, var mı bi yolu?

Teşekkürler şimdiden arkadaşlarrrrrrrrrrrrr

• quote:

Orjinalden alıntı: aband0ned

Arkadaşlar, 2 problemim var benim.
    1. Iphoneda çektiğim fotoğrafları bilgisayara aktardım. Sonra bilgisayardan Iphoneuma geri yüklemek istedim ve bazı fotoğraflar 90 derece sağa ya da sola, bazıları da 180 derece döndüler. Neden böyle oldu, bu sorunu nasıl çözebilirim?

2. Camera Roll'daki fotoğraflarından birini duvar kağıdı yapmak istiyorum ama move/scale den döndürme yapamıyorum, var mı bi yolu?

Teşekkürler şimdiden arkadaşlarrrrrrrrrrrrr

iphoneni sağa sola çevir resimde hareket eder ozaman..

• Yok onu kastetmiyorum ben. Şimdi telefonun Fotoğraf Arşivi'ne giriyorum. Tüm fotoğraflar bi tarafa bakıyor. Sanki birini çekmişim, sonra makineyi döndürmüşüm, başka birini çekmişim. Sen de dediğimi bi dene, önce bilgisayara at, sonra geri yükle Iphone'a. Sende de olacak bu problem yaa...

--

az önce bi çözüm buldum da çok saçma oldu. bilgisayardaki fotoğrafları önce sağa sonra sola çevirip Iphone'a geri yüklerseniz orijinalini bozmuyor.. apple gibi bi şirket nasıl böyle bi hata yapar anlamıyorum ya...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aband0ned -- 3 Ocak 2009; 11:24:53 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.