Şimdi Ara

İpod Classic //Touch 1g ses kalitesi farkı hissettiniz mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • i̇pod classicten touch 1g 8gb ye geçtim.ve ses hiç tatmin etmedi

Classicte çok daha iyiydi sanki.takasladığım arkadaş ta doğruladı.Kaliteli bir kulak içi kulaklıkla ve orjinal kulaklığıyla durum aynı.

Siz böyle bir şey farkettiniz mi.

Tabi touch ın böyle güzellikleri var bu mesaj touch üzerinden gönderildi.

• 1. Nesil Aytaç'ın ses kalitesinin berbat olduğundan ve 2. Nesilde çok daha iyi oldugundan bahsediliyordu. 3. Nesilde ise bassların 2. Nesile gore biraz daha kaliteli olduğu söyleniyordu. Kendi denemem ile de bunu doğruladım şahsen. Demem o ki birinci nesil çok farklı ve bu mesaj da aytaç ile atıldı :-)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ok1907
    1. Nesil Aytaç'ın ses kalitesinin berbat olduğundan ve 2. Nesilde çok daha iyi oldugundan bahsediliyordu. 3. Nesilde ise bassların 2. Nesile gore biraz daha kaliteli olduğu söyleniyordu. Kendi denemem ile de bunu doğruladım şahsen. Demem o ki birinci nesil çok farklı ve bu mesaj da aytaç ile atıldı :-)

3. Nesil touch um var sesler çok iyi gercektende. 5G video'm da var ondan da iyi nanodan da iyi. Basslarda bozulma yapmıyor +1 :) bu mesajda Aytaç tan atıldı.
    Yalnız bir şey farkettim yazı yazarken eğer düzeltme yapıyorsa bunu seslendiriyor. Bir şeyi açık mı unuttum acaba :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuzunoglu

quote:

Orijinalden alıntı: ok1907
    1. Nesil Aytaç'ın ses kalitesinin berbat olduğundan ve 2. Nesilde çok daha iyi oldugundan bahsediliyordu. 3. Nesilde ise bassların 2. Nesile gore biraz daha kaliteli olduğu söyleniyordu. Kendi denemem ile de bunu doğruladım şahsen. Demem o ki birinci nesil çok farklı ve bu mesaj da aytaç ile atıldı :-)

3. Nesil touch um var sesler çok iyi gercektende. 5G video'm da var ondan da iyi nanodan da iyi. Basslarda bozulma yapmıyor +1 :) bu mesajda Aytaç tan atıldı.
    Yalnız bir şey farkettim yazı yazarken eğer düzeltme yapıyorsa bunu seslendiriyor. Bir şeyi açık mı unuttum acaba :S

Otomatik seslendir açıkmış :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.