Şimdi Ara

iPod her yerde aynı fiyat mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Benim gördüklerimde 4 gb olanlar 294 € 2 gb olanlar da 235 €.

Bir de bu fiyatlara kdv dahil mi?

• ben teknosadan baktım 4 gb Ipod 293.28 ytl.ablam almio bana,almio die ona 293.28 diye mesaj atıp duruyomnası olsa beleş avea

• quote:

Orjinalden alıntı: I?X2

ben teknosadan baktım 4 gb Ipod 293.28 ytl.ablam almio bana,almio die ona 293.28 diye mesaj atıp duruyomnası olsa beleş avea

YTL mi?

Ben € olarak söyledim ama. Niye bu kadar fark var?

• http://www.teknosa.com.tr/Cultures/tr-TR/Products/urundetay.htm?CS_ProductID=110360248&CS_Category=_MP3_CALAR714&CS_Catalog=_MP3

buyur hocam biraz pembe ama idare etçen artık 297 ytl ediyor.geçen gün 293.28 ytlydi zam yapmış şerefsizler

http://www.teknosa.com.tr/Cultures/tr-TR/Products/urundetay.htm?CS_ProductID=110360233&CS_Category=_MP3_CALAR714&CS_Catalog=_MP3

bu da iyi ama markası creative.

ucuz olması iPod mini olmasından kaynaklanıyor olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi They Will Return -- 30 Nisan 2006; 0:02:39 >

• ipod nano idi benim baktıklarım. ama bu da güzel. Önemli olan kapasitesi benim için. Acaba nano nun avantajı nedir ki böyle pahalı?
  • Bu mini

http://www.weblebi.com/Default.aspx?Pt=14&Pid=hZRTfP0UeX3emZ7XjKIIrw

bu da nano

http://www.weblebi.com/Default.aspx?Pt=14&Pid=DLy1E45saj6To5eqSgIblw

sen karşılaştır artık hacuonları okuyamamönemli olan hafızası

• Yaw ben bir fark göremedim ki. Nano olanlar resim filan da gösteriyor extradan sanırım.
  • yaw hoca boşver nanoyu falan,al iPod mini 4 gb bak keyfineben öle yapçam işşallah
  • ayhh mini alma bence 1 sene bitti kuseniminkinin pili de bitti benimkine gelcek sıra sanırım aslında asıl önemli olan kulaklık mp3 çalar çok kötü bişe olmadıı ve hafısası yeterli olduu sürece işini görüo herkesin
  • quote:

yaw hoca boşver nanoyu falan,al iPod mini 4 gb bak keyfineben öle yapçam işşallah

Ne zaman alacaksın?
  • Ablamı bi ikna ediyim,alacam inşallah 1 ay içinde
  • quote:

Ablamı bi ikna ediyim,alacam inşallah 1 ay içinde

Aldığın zaman topiği upla da görüşlerini yaz. Ben de ona göre bir şeyler bakayım hocam.

• quote:

Orjinalden alıntı: Mobius

quote:

Ablamı bi ikna ediyim,alacam inşallah 1 ay içinde

Aldığın zaman topiği upla da görüşlerini yaz. Ben de ona göre bir şeyler bakayım hocam.

tamam hocam

• quote:

Orjinalden alıntı: MoonRose

ayhh mini alma bence 1 sene bitti kuseniminkinin pili de bitti benimkine gelcek sıra sanırım aslında asıl önemli olan kulaklık mp3 çalar çok kötü bişe olmadıı ve hafısası yeterli olduu sürece işini görüo herkesin

Nano olunca pili iyi mi oluyor. Denedin mi?
  • Bu ipod meselesi hala çözülemedi. Yeni bir topic daha açmam gerekiyor.
  • quote:

Yaw ben bir fark göremedim ki. Nano olanlar resim filan da gösteriyor extradan sanırım.

nanolar aşırı derecede küçük resim gösterio böle oyun moyun war ama işte en önemli özelliği ufak olmaları bide renkli ekran ben sadece ufak die nano aldm ama çok kötü bi yanı war şarjı 4,5 5 saaat gibi bi süre dayanıyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: tunerrus

quote:

Yaw ben bir fark göremedim ki. Nano olanlar resim filan da gösteriyor extradan sanırım.

nanolar aşırı derecede küçük resim gösterio böle oyun moyun war ama işte en önemli özelliği ufak olmaları bide renkli ekran ben sadece ufak die nano aldm ama çok kötü bi yanı war şarjı 4,5 5 saaat gibi bi süre dayanıyo

Bana oyun gerekmiyor. mp3 çalsın yeter. Öyleyse nano almama da gerek yok galiba. 5 saat de az zamanmış yahu. Ben evden çıktım mı 10 saat gezerim bazen. Yarı yolda kalmayayım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.