Şimdi Ara

Ipod Touch Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle herkese selam ben yeni üyeyim ve ipod touchı arastırdım\almak istiyorum.Fakat bazı sorularım var bu alet hakkında:
    1-Video kalitesi nasıl?Özellikle yabancı dizileri cok takip eden biriyim ve hepsini bilgisayarda izlemeye vaktim olmuyor. Converter programları ile gercekten kaliteli sonuclar alınabiliyor mu?
    2-Wifi olayı gercekten tatmin edici mi?Örneğin laptopla bağlantı alabildiğim yerden ipodla da alabir miyim?Dosya,müzik vs. indirilebiliyor mu?
    3-İnternette okuduğum kadarıyla arka yüzey cok cabuk ciziliyor.Aletin seklini bozmadan,kalınlastırmadan koruma sağlamak icin buradaki arkadaslar hangi kılıfları kullanıyorlar?
    4-8 gb almayı düsünüyorum su an para durumundan dolayı 8gb yeterli bir kapasite mi özellikle videolar icin yetiyor mu?
    5-Fiyat olarak sıfır ve ikinci el 8gb ve 16gb fiyatı kac lira olmalıdır?Alırken kazıklanmayalım.

Biraz fazla oldu ama cevaplarınızı bekliyorum.

• 1)Video kalitesi seni fazlasıyla tatmin edecektir.Converter ile istediğin videoyu ipod un çözünürlüğüne getirip kaliteli sonuçlar alabilirsin.
    2)Wi-fi ile kablosuz internet olan her yerde internete bağlanabilirsin.Özellikle safari den çok memnun kalacağına eminim.
    3)BSE nin kılıfları en iyi diyorlar.Yine de bir araştır.
    4)Eğer çok fazla müzik dinlemeyeceksen 8gb yeterli olacaktır.Ama mesela LOST un bir sezonunu atmaya kalkarsan 19 bölüm filan sığdırabilirsin.O yüzden iyi düşün.
    5)---
  • 5- Satilik iPod Touch 8 gb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murtezacan -- 31 Temmuz 2008; 19:45:04 >
  • çok güzel bi alet arkadaşım.kullanıyorum ben de 8 gb.gerçi film yükleme gibi bişey hiç denemedim sadece kısa klipler yükledim ama eğer filmleri bölüm bölüm yükleyeceksen fazlasıyla yetecektir o hafza sana diğer konularda da en ufak bi şüphen olmasın beklediğindenfazlasını bulacağına emin olabilirsin.bi de jailbreak yaparsan tamamdır
  • cevaplarınız icin tesekkürler bu arada zaten konu acmıstım ama ipod touch 8gb sıfır uygun fiyatlı almak istiyorum tabii tatilde olduğumdan dolayı ancak 9 ağustos ve sonrasında yapabilirim alısverisi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.