Şimdi Ara

İpucu Sitesi CoDe-TR Taktik (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
0
Favori
3.657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: aranelxtr

2. bölüm için kaynak kod.

• quote:

Orjinalden alıntı: Ryporus

quote:

2. bölüm için kaynak kod.

quote:

Orjinalden alıntı: NoN3

görünüme gel orda kaynaklı bişe olucak ona tıkla ordaki kodlara bak tek tek bak gereksiz bişe olcak orda o ;)

• 3. de takıldım herkes gibi
  • Bu oyuna direk şifreleme yapabilirdim, yaptımda ilk etapta fakat karışık oluyor ve hile ile açılım yapılabiliyor o yüzden notpron tarzı bu yöntemi seçtim.

2. bölümde kaynakta şifre gizlidir.

3. de harf hatalarını birleştirin.
  • Harf hatalarını birleştirince yazıyorum ama olmuyor.Toplamda 5 harf eksik değil mi ?
  • 8

Bu arada oyunrp.com domain alarak genel bir oyun sitesinde hepsini birleştirmeyi düşünüyorum. Duyrulur.

(Aksilik olmazsa)
  • Valla her aklıma gelen şeyi yaptım ama gene de olmadı.Harflerin yanlış yazımlarını mı doğru yazımlarını mı birleştirip bir sözcük ortaya çıkartacağız mert ?
  • quote:

Özenene özenip bende kurucam gerçi bilen bilir aklımda 6 aydır vardı ya neyse...

Şimdi domain alsammı almasammı?

Code-tr.com bir ipucu domaini olabilirmi sizce?

Bence uygun yorumları bekliyorum uyarsa başlıyorum hafta sonu ayrıntılı şekilde.

www.code-tr.com girebilirsiniz.

post kasmak için ne yapacağını şaşırıyorsun yazık
  • Abi daha 1'i geçemedim şunu bi bulsam gerisi gelcek diye hissediyorum.
  • quote:

Evet beyler bu adamın gerçek yüzü

Kendisi ogame scriptini editler.Foruma koyar sonra her aceminin yaptığı diyaloglar geçer

- OoOoO oyun yaptım bakın kim benim kadar iyi biliyor ? tarzı sonra aranel konuya girer ve oyunun çalıntı olduğu ortaya çıkar.Arkadaş acı ceken bir hayvan gibi ( bu benzetme hiç bir hakaret yok ) son dakikalarında kendini savunur ama tabiki başarılı olamaz

ve o konu :http://forum.donanimhaber.com/m_19700930/mpage_1/key_/tm.htm

Sonra yaptığı yetmezmiş gibi Türkiye'ce ünlü bir oyunun emeğinin üstüne konmak ister.Kendi açtığı tr.cx domainli bir free hostu o oyunmuş gibi göstermeye çalışır ve üye kapmaya çalışır fakat kim yer ?

Konuyu arıyorum koyacam :

Ve işte sonuç çöküş devri tüm forum rahatsız olmakla birlikte bu adam için organize oluyorlar.İsyan !!!

Konu :http://forum.donanimhaber.com/m_19837482/mpage_1/key_//tm.htm#19991495

Aslında benden iyi yorumcu olurmuş :) boks maçlarını yorumluyabilirim.Arayan varmı

Ve işte kabus geri döndü.Tüm forum harakete geçti -_-" Asasim geri döndü ve direk aranele sataşmaya başladı ( eski meseleler )

http://forum.donanimhaber.com/m_20317947/mpage_2/tm.htm

• quote:

Orjinalden alıntı: Smirdon

quote:

Evet beyler bu adamın gerçek yüzü

Kendisi ogame scriptini editler.Foruma koyar sonra her aceminin yaptığı diyaloglar geçer

- OoOoO oyun yaptım bakın kim benim kadar iyi biliyor ? tarzı sonra aranel konuya girer ve oyunun çalıntı olduğu ortaya çıkar.Arkadaş acı ceken bir hayvan gibi ( bu benzetme hiç bir hakaret yok ) son dakikalarında kendini savunur ama tabiki başarılı olamaz

ve o konu :http://forum.donanimhaber.com/m_19700930/mpage_1/key_/tm.htm

Sonra yaptığı yetmezmiş gibi Türkiye'ce ünlü bir oyunun emeğinin üstüne konmak ister.Kendi açtığı tr.cx domainli bir free hostu o oyunmuş gibi göstermeye çalışır ve üye kapmaya çalışır fakat kim yer ?

Konuyu arıyorum koyacam :

Ve işte sonuç çöküş devri tüm forum rahatsız olmakla birlikte bu adam için organize oluyorlar.İsyan !!!

Konu :http://forum.donanimhaber.com/m_19837482/mpage_1/key_//tm.htm#19991495

Aslında benden iyi yorumcu olurmuş :) boks maçlarını yorumluyabilirim.Arayan varmı

Ve işte kabus geri döndü.Tüm forum harakete geçti -_-" Asasim geri döndü ve direk aranele sataşmaya başladı ( eski meseleler )

http://forum.donanimhaber.com/m_20317947/mpage_2/tm.htm

O mesajı sen yazmışsın...

• Ben yazdım tabi :) savunma moduna geçtim.İki saniyede tüm konuları mahveder yoksaki söylediğinede kendisinden başkası kulak asmaz

Cevap bekliyorum senden asasim ? ne oldu genemi foruma girmekten vazgeçtin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Smirdon -- 19 Ocak 2008; 20:36:31 >
  • Kaale almayın konu batıyor sonra.

oyunrp.com domain aldım, sponsorda buldum siteyi kuracağım yarına ve gelecek hafta açıyoruz İnşallah.
  • up süper 3teyim söleyin üçü yaff
  • sizin gibi forumu kirletmiyorum 24 saat online olarak (gereksiz msjlarla) önemli işlerim var hayat sadece bilgisayar değil sen buna odaklanmışın sende aranel kartal-pendik deyim sneye görüşürük
  • quote:

Orjinalden alıntı: tr26tr

sizin gibi forumu kirletmiyorum 24 saat online olarak (gereksiz msjlarla) önemli işlerim var hayat sadece bilgisayar değil sen buna odaklanmışın sende aranel kartal-pendik deyim sneye görüşürük

Şimdi sen bu yapılan konuya forum kirliliği mi diyorsun arkadaşım ? Herhalde konunun türünü görmedin ? Web Bazlı Oyunlar diyor yukarıda.Ve bu da bir web bazlı oyundur.İlgilenmeyeceksen neden yorum atmış ve konuşmaya fırlamış oluyorsun ki ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ryporus

quote:

Orjinalden alıntı: tr26tr

sizin gibi forumu kirletmiyorum 24 saat online olarak (gereksiz msjlarla) önemli işlerim var hayat sadece bilgisayar değil sen buna odaklanmışın sende aranel kartal-pendik deyim sneye görüşürük

Şimdi sen bu yapılan konuya forum kirliliği mi diyorsun arkadaşım ? Herhalde konunun türünü görmedin ? Web Bazlı Oyunlar diyor yukarıda.Ve bu da bir web bazlı oyundur.İlgilenmeyeceksen neden yorum atmış ve konuşmaya fırlamış oluyorsun ki ?

Onun bunu anlaması biraz zor

Ben bilişim bölümünde okuyorum arkadaşım ve bölümüm gereğiyle bilgisayardan uzak olmam pek alışılmış ( unutma internet sonsuz bir kaynaktır ) birşey değil söylediğin gibi buna odaklanmam gerekiyor

Senin forum kirliliği anlayışınada hayran kaldım süpersin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Smirdon -- 20 Ocak 2008; 1:33:33 >

• up düşmüş konu sonuna kadar up!
  • İsimtescilin...

Sponsor buldum fakat domain bekletiyor, ödemeyide yaptım açılmadı...

Gelecek haftaya kaldı gibi proje. :(
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.