Şimdi Ara

İşlemci soğutucu Öneriniz hangisi olur??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • S.a arkadaşlar benim pc pentium 4 (506) 2.66 ghz ıntel işlemci ben işlemci soğutucu almak istiyorum 50-100 tl arası öncelikle sizin önerileriniz nelerdir_?Ayrıca overclock yapmayı düşünüyorum öneririmisiniz? ikinci olarak sonrasında bilgisayarı değiştireceğim ben işlemci aldığımda yada anakart aldıgım da işlemci soğutucu veriliyormu?

benim bir kaç araştırma sonucu bulduklarım:

1-)Cooler Master Hyper 212 PLUS
    2-)Thermaltake Contac 29

• Merhaba.

Tüm sistemini yaz ilk işin soğutucu almamak olabilir. Yeni bir işlemci aldığında stok soğutucusu kutu içeriğinde mevcuttur.
  • merhaba bunlar yeterli olur sanırım. ankart Intel d945Plrn ıntel p 4 (506) 2.66 ghz işlemci fanı ise kendi fanı ıntel stock fan. socket 775.

ne diyorsunuz hocam ne yapmalıyım sizce? ayrıca işlemci fiyatları pahalı diye biliyorum söylediğim fanlar biri 65 tl diğeri 80 tl civarı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isyangeceleri -- 22 Ocak 2011; 21:53:24 >
  • 60-70 Tl ye soğutucu almanızı önermem.
    Siteminiz oldukça eski bunun yerine performansa direk etki edecek ürünler alman daha iyi olur. Ram yada 2. el daha iyi bir işlemci olabilir.
  • şuan sesten mahfoldum diyebilirim ıntel stokfan çok ses yapıyor o yüzden işlemci fanı almayı düşündüm. aslında haklısınız işlemci almak daha mantıklı gibi ama z önce sahibinden.com a baktım fakat adamlar güya ikinci el olmasına rağmen piayasanın 50-60 eksiğini istiyorlar.
  • 2. el bölümüne bir göz at.
    http://resim.donanimhaber.com/forumid_260/tt.htm
  • aga teşekkürler ilgin içn ama birde benim kartın destekledikleri neler onları bilmiyorum?
  • eğer ben birde ilemci işine girersem kesin kafayı yerim bi cpu soğutucu için 1 haftamı verdim nerdeyse. çok sağol alakan için umarım dediğim işlemci soğutucuları kullanan birileri çıkar. A.e.o
  • İlerleyen günlerde herhangi bir sorun olursa özel mesaj yada bu konuya yazarsın.
    İyi forumlar.
  • teşekkürler..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.