Şimdi Ara

İsmi Asil olan insan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12
Cevap
0
Favori
589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Benden başka varmı forumda veya çevrenizde tandığınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Haa? -- 28 Ağustos 2009; 5:24:37 >

• var. forumda asilx
  • Çevremde var
  • Yok çevremdekilerin adı mehmet ahmet murat ali ayşe fatma hayriye sütlü nuriye yani bilindik isimler böyle isimler o zamanlar moda değilmiş ki büyüklerin isimlerini koymuşlar gerçi hala var çocuğuna babasının yada annesinin adını koyan :D
  • ee varsa benim ne işime yaradı hava mı atıom?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Haa? -- 28 Ağustos 2009; 5:30:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Haa?

ee varsa benim ne işime yaradı hava mı atıom?

O zaman ne konu açıyon lan ..?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wizQ -- 28 Ağustos 2009; 5:32:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JusT.DreaM`

quote:

adres ver
  • quote:

quote:

quote:

adres ver

yandın lan satanist arkadaşlarını yollayacak evine..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ::SadeceÖğrenci:: -- 28 Ağustos 2009; 5:56:19 >
  • quote:

quote:

quote:

adres ver

Ne adamlarsınız yaw gece gece.... İsa diye bi abimiz var msnde sürekli Asil yazar tersten isa oluyomuş L gökten geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheFarez -- 28 Ağustos 2009; 5:46:37 >

• quote:

quote:

quote:

adres ver

Eyvah kaçç

• ASİL Türkiye'de en çok kullanılan 1143. isim (... 1141. alaaddin, 1142. alim, 1143. asil, 1144. atahan, 1145. aybüke, ...). Ülkemizde yaklaşık her 9,816 kişiden birinin adı ASİL ve ismin yaygınlık oranı binde 0.1.

ASİL adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 28-08-2009 09:58 itibariyle yaklaşık 7,256 kişinin isminin ASİL olduğu ve ASİL isimli kişi sayısının her yıl ortalama 119 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

ASİL isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda ASİL yaşadığını tahmin ediyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: RedWolFTR!!!

ASİL Türkiye'de en çok kullanılan 1143. isim (... 1141. alaaddin, 1142. alim, 1143. asil, 1144. atahan, 1145. aybüke, ...). Ülkemizde yaklaşık her 9,816 kişiden birinin adı ASİL ve ismin yaygınlık oranı binde 0.1.

ASİL adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 28-08-2009 09:58 itibariyle yaklaşık 7,256 kişinin isminin ASİL olduğu ve ASİL isimli kişi sayısının her yıl ortalama 119 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

ASİL isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda ASİL yaşadığını tahmin ediyoruz

Bence Asil Green Card'a başvurmalı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.