Şimdi Ara

İspanya'dayım Soruları Alayım (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
1.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ruckuz -- 7 Nisan 2021; 3:43:19 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Straw Hat

İspanyollar çok hızlı konuşuyor mu, dediklerini takip etmek zor mu? Okulda başlangıç seviyesinde İspanyolca dersi aldım, daha da alacağım. Erasmus'la gitmeyi düşünebilirim, anlaşmak zor mudur acaba?

Ben bilmediğim için otelde benimle yavaş yavaş kelime kelime konuşuyorlar ancak kendi aralarında konuşmaya bir başlarlarsa sadece izlersiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: King Athelstan

latin kızları gerçekte malum filmlerde ki gibi mi yoksa sevimli minnah tatlı şeyler mi

O filmlerde gördükleriniz kadarı yok açıkca söylemek gerekirse. Hepsinin fizikleri çok iyi yani öyle ne aşırı büyük saçma ne de minicik Gayet güzeller benim fikrime göre. Boyları diğer Avrupa ülkesi kızlarına göre kısa, Türklere benzeyen yanları çok ama bunlar bizden 100 kat daha rahat. Sokaklarda sevgilisinin kucağına oturup ön sevişme denilen olayı sokakta yapıp sonra evine gidebilen insanlar var

• quote:

Orijinalden alıntı: mstfclsknn

quote:

latin kızları gerçekte malum filmlerde ki gibi mi yoksa sevimli minnah tatlı şeyler mi

O filmlerde gördükleriniz kadarı yok açıkca söylemek gerekirse. Hepsinin fizikleri çok iyi yani öyle ne aşırı büyük saçma ne de minicik Gayet güzeller benim fikrime göre. Boyları diğer Avrupa ülkesi kızlarına göre kısa, Türklere benzeyen yanları çok ama bunlar bizden 100 kat daha rahat. Sokaklarda sevgilisinin kucağına oturup ön sevişme denilen olayı sokakta yapıp sonra evine gidebilen insanlar var

Peki Portekiz hakkında bir fikriniz var mı ? İki ülke arası sosyal ilişkiler nasıl, bizim Yunanlarla olan çekişmemize benziyor mu ? Son sorum yaşanılacak bir ülke mi görülecek bir ülke mi İspanya?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi King Athelstan -- 28 Haziran 2015; 14:52:37 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mstfclsknn

quote:

Peki Portekiz hakkında bir fikriniz var mı ? İki ülke arası sosyal ilişkiler nasıl, bizim Yunanlarla olan çekişmemize benziyor mu ? Son sorum yaşanılacak bir ülke mi görülecek bir ülke mi İspanya?

Hiç Portekiz muhabbetine girmedim ne desem yanlış olur. Ben Sevilla şehrindeyim burası hem yaşanacak hem görülecek bir yer gerçekten

• Duolingo'dan bakmıştım biraz İspanyolca'ya, Avrupa dilleri içerisinde en güzel ama bir o kadar da gıcık bir dil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bkaakco

Duolingo'dan bakmıştım biraz İspanyolca'ya, Avrupa dilleri içerisinde en güzel ama bir o kadar da gıcık bir dil.

Aslında gıcık değil ya ben başta sevmiyordum şimdi hoşuma gidiyor Her gün duymaktan galiba

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.