Şimdi Ara

İstanbul Kültür Üniversitesi VS İstanbul Ticaret Üniversitesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Siz olsanız hangisini tercih ederdiniz.Eğitim , kampüs kriterleri göz önünde bulundurursak tercihiniz hangisinden yana olurdu??

• Ticaret'de okuyan biri olarak sadece eğitimini tavsiye ederim
    Kültür'de okuyan birkaç kişi ile konuştum genel olarak iyi dediler ama ekşisözlükte hiç iyi şeyler okumadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: lalelim

Ticaret'de okuyan biri olarak sadece eğitimini tavsiye ederim
    Kültür'de okuyan birkaç kişi ile konuştum genel olarak iyi dediler ama ekşisözlükte hiç iyi şeyler okumadım

Ekşiye bakarsak zaten hiçbişeyi yazmayalım açıkta kaldık :D.Kültür istiyorum ama ticareti de tercih eden kulture gore dhaa fazla kıyaslarsak..En iyisi yerinde gormek ikisinide . Kültüre gitcem zaten Ama cok fazla degısıyo kararlarım ya. Bitse de kurtulsak
  • quote:

Orijinalden alıntı: hachiko1

quote:

Ekşiye bakarsak zaten hiçbişeyi yazmayalım açıkta kaldık :D.Kültür istiyorum ama ticareti de tercih eden kulture gore dhaa fazla kıyaslarsak..En iyisi yerinde gormek ikisinide . Kültüre gitcem zaten Ama cok fazla degısıyo kararlarım ya. Bitse de kurtulsak

hangi bölümü istiyosun
    bölüm konusunda da sürekli fikrin değişiyo:D

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hachiko1

quote:

hangi bölümü istiyosun
    bölüm konusunda da sürekli fikrin değişiyo:D

uluslararası ilişkiler ing. 162 bin ile almış benımkısı 166bin :D

• Kültür; net.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: newunistudent2

Kültür; net.

nedenini de söyler misin?
  • 2'sinden de bi' halt olmaz
  • Ben Uluslararası ilişkiler okumak istiyorum. Işıl üniversitesi,Yeditepe,İstanbul Ticaret,Kadir Has.. Hepsini düşünüyorum ama ağırlıklı olarak Işık ve Yeditepe hangisi daha iyi bana bu konu hakkında bilgi verir misiniz?
  • lalelim kullanıcısına yanıt
    neden sadece eğitimi dedin ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: CcCLeGenDCcC

neden sadece eğitimi dedin ??

kampüsü beğenmiyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.