Şimdi Ara

İstanbulda ucuz kiralık ev nerde bulabilirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Okulum alibeyköyde kirası uygun, çevresi güvenilir ev nerde bulabilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bağcılar
  • Bağcılar.

Tek sorun şu girdin mi çıkamazsın.
  • Burası Bağcılar
    Velkam tu Cehennem!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Libadiyede 500e 3+1 ayarlarım. Öğrenci veya bekar yokdu hatırladığım kadarıyla aileler oturuyor apartmanda. 50 metre yakınından taksim otobüsü geçiyor. Düşünürsen halledeyim fakat farklı yakalar iyi düşün.

Edit: 2+1 de olabilir. Aklımda kaldığı kadarıyla yazdım boş vaad vermek gibi olmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kediyeyolgösterenadam -- 16 Mart 2015; 2:20:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kediyeyolgösterenadam

Libadiyede 500e 3+1 ayarlarım. Öğrenci veya bekar yokdu hatırladığım kadarıyla aileler oturuyor apartmanda. 50 metre yakınından taksim otobüsü geçiyor. Düşünürsen halledeyim fakat farklı yakalar iyi düşün.

2+1 ya da 1+1 bakıyorum olmaz galiba sağ ol yinede

• Gel bizim evi veriyim 550 tl suriylelire atıyım sen gir sana 600 tl olur 1+1 ZEYTİNBURNU
  • quote:

Orijinalden alıntı: xfire212

Gel bizim evi veriyim 550 tl suriylelire atıyım sen gir sana 600 tl olur 1+1 ZEYTİNBURNU

Foto at bakayım

• quote:

Orijinalden alıntı: Rghds

quote:

Gel bizim evi veriyim 550 tl suriylelire atıyım sen gir sana 600 tl olur 1+1 ZEYTİNBURNU

Foto at bakayım

Kaç kişi kalcan yaş kaç çatı katı bro 1+1 1 salon 1 yatak odası mutfak banyo var bide ayriyeten çatı var orası bizim sayılıyor yazın oraya masa falan atarsın okey yaparız
  • quote:

quote:

quote:

Foto at bakayım

Kaç kişi kalcan yaş kaç çatı katı bro 1+1 1 salon 1 yatak odası mutfak banyo var bide ayriyeten çatı var orası bizim sayılıyor yazın oraya masa falan atarsın okey yaparız

2 kişi

• Karagümrük
  • ikinci kişi kim ahhahahahahhahahahahhahahahahahahahhahahahahahahhahahahahahaahahahhhahahahahahahahhahah
    havaalanında kal knk havanı alırsın

• Okulun Alibeyköy'de ise evi de orta tutacaksın mecbur. Oraya ulaşım öyle kolay değil. Alibeyköy'de vardır ucuz daire, araştır sahibinden de falan.
    Bağcılar'da da kalmadı artık ucuz daire. Suriyeliler istila edince talep arttı, talep artınca fırsatçı ev sahipleri kiraları şişirdi. Bi enayi ben varım heralde 2+1 gül gibi evden 550 kira alıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vena Portae

ikinci kişi kim ahhahahahahhahahahahhahahahahahahahhahahahahahahhahahahahahaahahahhhahahahahahahahhahah
    havaalanında kal knk havanı alırsın

Sensin ortada olsun diye uğraştım ama yoktu artık haftada bir okula gidersin

• Bir dönem bende kiralık daire aradım İstanbul/Avrupa da. İncelemelerim sonucu en ucuz kiraların Esenyurt'ta olduğunu gördüm.400 liraya bile daire bulabiliyorsun ama dediğim gibi Esenyurt. 600 650 civarına çıkabilirseniz bir Yenibosna taraflarına bakın.Metro,metrobüs ve İett nin ilk durakları Yenibosna Kuleli'de mevcut.ulaşım açısından en iyi yerlerden biri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kesikparmak

Bir dönem bende kiralık daire aradım İstanbul/Avrupa da. İncelemelerim sonucu en ucuz kiraların Esenyurt'ta olduğunu gördüm.400 liraya bile daire bulabiliyorsun ama dediğim gibi Esenyurt. 600 650 civarına çıkabilirseniz bir Yenibosna taraflarına bakın.Metro,metrobüs ve İett nin ilk durakları Yenibosna Kuleli'de mevcut.ulaşım açısından en iyi yerlerden biri.

Esenyurt alibeyköy ve yenibosna alibeyköy ulaşımı nasıl?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kesikparmak

Bir dönem bende kiralık daire aradım İstanbul/Avrupa da. İncelemelerim sonucu en ucuz kiraların Esenyurt'ta olduğunu gördüm.400 liraya bile daire bulabiliyorsun ama dediğim gibi Esenyurt. 600 650 civarına çıkabilirseniz bir Yenibosna taraflarına bakın.Metro,metrobüs ve İett nin ilk durakları Yenibosna Kuleli'de mevcut.ulaşım açısından en iyi yerlerden biri.

Esenyurt alibeyköy ve yenibosna alibeyköy ulaşımı nasıl?

En kolay olarak düşündüğüm yöntemleri yazayım. Esenyurttan 146 ya binersin bahçelievlerde inersin.Oradan Metrobüs'e biner Ayvansaray'da inersin.Oradanda yukarıda Alibeyköy dolmuşlarına binersin.

Yenibosna'dan Metrobüs'e binersin Ayvansaray'da inersin.Ayvansaray'dan yukarı çıkıp Alibeyköy dolmuşlarına binersin.

Esenyurt merkeze çok uzak kalan bir yer.Hem uzaklık hem de ortamın nezih olmayışından dolayı çok ucuz zaten.Madem 2 kişi kalacaksınız ozaman 200 lira filan daha koyun Yenibosna taraflarına bakın derim ben.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.