Şimdi Ara

İşte Haçlı Ordusunun sonu... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
1.452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: sagolen

quote:

Orjinalden alıntı: Nightmare_2

sagolen yardım olarak ne istiyorsun nerede takıldın anlat yardımcı olayım

arkadaşım ben bu oyunu bugun ,yükledim bi kenarda duruyodu oyun hakkında hiç bişey bilmiyorum şuan Türkçe indiriyorum onu yapacağım
    ama bilmiyorum işte hiç bişey anla
    sago_len@hotmail.com

Medieval II Total War
    oyunumun tam ismi bu bende Türkiyede oynamak istiyorum ama baktımki çok zor bi oyun biraz derse ihtiyacım var ilgilendiğin için teşekkür ederim

sagolen sana yardımcı olamayacağım cünkü mediewal hiç oynamadım oyun bolumunde sor orada bılenler mutlaka cıkacaktır

• abi videoları izleyen gaza gelmiş yaw öncelikle şunu söyleyeyim
    oyunun ismi medieval 2 arkadaşın verdiği harita rome total war'a ait
    bi önceki oyun.

sagolen@ sana tavsiyem öncelikle türkçe yamasını indir ve kur, öğrenmende büyük yardımcı olur.ayrıca bu sitelere bi göz at
    http://www.totalwar-turkiye.com/twforum/index.php

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi patika06 -- 14 Ağustos 2007; 16:11:37 >
  • Aaaa hayatımı değiştiren 3 oyundan biri Kingdoms'u bekliyorum çıkar çıkmaz alcam.
  • iyi bravo size oyunu yükletmek zorunda kaldınız

oyunun içini dışına çıkardım ama yine gidip dağıtıp gelecem bizimkilerle uleyn

bu arada totalwar2 nin ek paketi mi çıktı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ***T-MAC*** -- 14 Ağustos 2007; 17:20:03 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: ***T-MAC***

iyi bravo size oyunu yükletmek zorunda kaldınız

oyunun içini dışına çıkardım ama yine gidip dağıtıp gelecem bizimkilerle uleyn

bu arada totalwar2 nin ek paketi mi çıktı?

çıkacak beklyoruz
  • adamlar bizim tarihimizi bizden iyi biliyorlar.O kadar tarihimiz var ama 1-2 tarihi filmden başka bir filmimiz yok.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Fetih

adamlar bizim tarihimizi bizden iyi biliyorlar.O kadar tarihimiz var ama 1-2 tarihi filmden başka bir filmimiz yok.

evet adam akıllı bir film için devletin sermaye falan vermesi lazım truva falan diye filmleri çekip yunan reklamı yapılıyor bizde mesela preveze, istanbulun fethi ve birçoğu bir sürü var say say bitmez gerekirse hollywood taki yapımcılara para versinler cidden büyük bir reklam oluyor bence gündeme gelmeli öyle bir düşüncede varmış gazetede okumuştum 1 ay önce falan hollywoodtaki yönetmenlere gidilmiş falan ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ***T-MAC*** -- 14 Ağustos 2007; 23:07:40 >
  • Video tek kelimeyle harika.Ülkesinde Japonya yazan biri yapmış helal olsun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mens Rea

Video tek kelimeyle harika.Ülkesinde Japonya yazan biri yapmış helal olsun.

japonyayı nerden gördün ?
  • oyun çk güzel zamanında az rome total var oynamadıkoyuna başlıycak olan arkadaşlara iyi eğlenceler gerçekten süper bir oyun paralı atlılarda turan taktiği tuşu var
  • haçlı ordusunun üzerine harç dökmüşsün
  • Ofof okculara bayılırım hepsi birden ok atarya havada binlerce ok

ha birde kazıklar fena girmiş ilk videoda
  • quote:

Orjinalden alıntı: er38

quote:

Orjinalden alıntı: Mens Rea

Video tek kelimeyle harika.Ülkesinde Japonya yazan biri yapmış helal olsun.

japonyayı nerden gördün ?

Video'yu koyan kişinin profilinden
  • quote:

Orjinalden alıntı: patika06

abi videoları izleyen gaza gelmiş yaw öncelikle şunu söyleyeyim
    oyunun ismi medieval 2 arkadaşın verdiği harita rome total war'a ait
    bi önceki oyun.

sagolen@ sana tavsiyem öncelikle türkçe yamasını indir ve kur, öğrenmende büyük yardımcı olur.ayrıca bu sitelere bi göz at
    http://www.totalwar-turkiye.com/twforum/index.php

teşekkürler
    nightmare_2 sanada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sagolen -- 16 Ağustos 2007; 10:57:25 >

• age of empires özledim birden
  • quote:

Orjinalden alıntı: ***T-MAC***

quote:

Orjinalden alıntı: Fetih

adamlar bizim tarihimizi bizden iyi biliyorlar.O kadar tarihimiz var ama 1-2 tarihi filmden başka bir filmimiz yok.

evet adam akıllı bir film için devletin sermaye falan vermesi lazım truva falan diye filmleri çekip yunan reklamı yapılıyor bizde mesela preveze, istanbulun fethi ve birçoğu bir sürü var say say bitmez gerekirse hollywood taki yapımcılara para versinler cidden büyük bir reklam oluyor bence gündeme gelmeli öyle bir düşüncede varmış gazetede okumuştum 1 ay önce falan hollywoodtaki yönetmenlere gidilmiş falan ...

Çağrı filminin yönetmeni mustafa akkad yapıcaktı ama adam rahmetli oldu

• tum bu bteknik askeri beseri niha-i ustunluge ragmen osmanli yikildi bugun bati uygarligive abd de ayni sonu paylasabilir yeterki hepimizi bekaamiz icin calisalim savasalim
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.